Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Antidepress...

Hogyan fogyjak le? Antidepresszans.

Figyelt kérdés
Szoval miota azt szedem hizok rendesen,persze lehet tobbet eszek de.en nem erzem tobbnek. Mit tegyek eleve kover voltam. Mi a megoldas hosszutavon?
2014. jún. 23. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Eletmodvaltas..es akkor meg lehet a bogyot is elhagyhatod!

En is szedtem, de miota normalisan taplalkozok, kiegyensulyozott vagyok, nem vagyok faradt, jobban tetszek magamnak. Rajottem minden problemat en generalok magam korul. Raadasul napi szinten megdicsernek ami jot tesz a lelkemnek is!

2014. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom te is belassulsz, zombi vagy attól a vacak bogyótól, ami kizárja mozgást... A kaját meg ne érzésre fogyaszd, hanem méricskéld és naplózd.
2014. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem kell antidepresszánst szedni. Hozd rendbe az életed, szedjél D-vitamint, meg Omega 3-at.
2014. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Járj terápiára, ne bogyóktól várd a megoldást.

Egyél színes zöldségeket-gyümölcsöket, hordj színesebb ruhákat.

Mozogj.

Hanyagold az édességeket-nasikat, a lekváros porcukros péksüti nem tesz jót a lelkednek sem.

Keress valamit, amit szeretsz, örömöt lelsz benne.

Felejtsd el a rossz barátokat, akik csak letörnek, energiavámpírkodnak.

2014. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!