Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez soknak számít?

Ez soknak számít?

Figyelt kérdés

Mindig attól félek hogy elhízok ezért van olyan hogy egy nap csak kétszer eszek délben és este. Ma viszont nagyon sokat ettem már azon gondolkodom mi lenne hogyha hánytatnám magam de egyébként ezeket ettem ma:

Ránttohús rizibizivel, három kakaós palacsinta és nem sokkal utána szintén három palacsintát ettem 2 kakaósat 2 túrósat és most nemrég pedig rántothúst ugyanúgy rizibizvel és majonézzel plusz egy tejszeletet (a reggelit kihagytam). Szóval szerintetek is soknak számít ez illetve jó ötlet lenne ha hánytatnám magam?



márc. 15. 17:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szuper ötlet lenne hánytatni magad, a legjobb, persze, írom ezt 10 év bulimia után.


Inkább a pszichiátereddel beszélnél.

márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Amúgy a palacsintából adhatnál, mert az enyém szörnyen sikerült.
márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló nincs pszichiáterem mert nincs szükségem rá én csak túl sokat eszem és egyszerűen káros az egészségre ma is rengeteg ettem de mondjuk volt már olyan hogy csak egy narancsot ettem egésznap na szerintem az lenne a normális (nekem).
márc. 15. 18:00
 4/36 A kérdező kommentje:
Am a palacsintát nem én csináltam hanem anyu de szívesen adok😅😂.
márc. 15. 18:01
 5/36 anonim válasza:

Egy narancsot enni egész nap minden, csak nem normális.

Semmiképp se hánytasd magad, annak sosem lett jó vége.

Egyébként amit leírtál az egyáltalán nem sok, inkább ideális mennyiségnek tűnik. Viszont ha félsz attól, hogy elhízol, akkor érdemes lenne pszichiáterrel beszélned. Az teljesen rendben van, ha figyelsz arra, hogy mit eszel és próbálsz figyelni az alakodra, de ha már félsz a hízástól, akkor az könnyen nagyon rosszra fordulhat

márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem miért kellene nekem pszichiáterhez fordulnom ha így folytatom akkor nagyon könnyen elhízhatok bevallom sokszor az is eszembe jut hogy hánytatom magam de aztán nem csináltam meg. Úgy kellene csinálnom hogy egy nap egyszer eszek (pl délben meg néha egy nap kétszer) attól még nem hízhatok el.
márc. 15. 18:41
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

A bulímia klassz dolog. Főleg amikor már a fogaid feketére rohadnak a gyomorsavtól és a torkodat érzéktelenségig felmarja. De karcsú lehetsz és az milyen szép.


Gyengébbek kedvéért szarkazmus.

Keress fel pszichiátert!

márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulimiás ugyanis mint mondtam nem hánytatom magam csak megfordult a fejemben csak még vékonyabb szeretnék lenni és ezt kevés evéssel próbálom elérni ennyi.
márc. 15. 19:04
 9/36 anonim ***** válasza:

Mondok egy meredeket: akkor is bulímiás vagy, ha csak eljátszol a gondolatával és elhiszed, hogy az is opció.

Ugyanis a bulímia nem maga a hánytatás, hanem egy lelki betegség.

márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Én nem érzem hogy bármi gond lenne velem (bár az utóbbi időben rengeteg rossz dolog történt velem meg gyerekként is) de gondolom ezeknek nincs köze a fogyásomhoz egyébként fiú vagyok.
márc. 15. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!