Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez soknak számít?

Ez soknak számít?

Figyelt kérdés

Mindig attól félek hogy elhízok ezért van olyan hogy egy nap csak kétszer eszek délben és este. Ma viszont nagyon sokat ettem már azon gondolkodom mi lenne hogyha hánytatnám magam de egyébként ezeket ettem ma:

Ránttohús rizibizivel, három kakaós palacsinta és nem sokkal utána szintén három palacsintát ettem 2 kakaósat 2 túrósat és most nemrég pedig rántothúst ugyanúgy rizibizvel és majonézzel plusz egy tejszeletet (a reggelit kihagytam). Szóval szerintetek is soknak számít ez illetve jó ötlet lenne ha hánytatnám magam?



márc. 15. 17:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#26

"Én pont 3000kaloriakat viszek be altalaban igy tudom hogy az sokkal tobb ennek kb a duplaja."

Az kérdéses, hogy "ennek kb a duplaja" mit jelent nálad, hisz a kérdező nem írt grammokat. Simán lehet 3000 kalória is :)


3000 kalóriát betudok vinni fél kg mogyoróval is.

márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, 2 kérdésed volt, az egyik, hogy sokat ettél-e. A 14+15ös válaszolótól eltekintve senki nem gondolja, hogy ez sok, és hogy egy napon bármi is múlna.

Másik kérdésed, hogy jó ötlet-e hánytatnod magad, mindenki irta, hogy nem.

Inkább becsüld meg az ételt, meg a munkát és törődést, amivel neked és a családodnak elkészítette anyukád. Keress egy-két egészséges fogást, ami kalóriaszegényebb, és néha egyél ilyen kevésbé kalóridús ételeket is, figyelj a mennyiségre is, és akkor beleférnek a finomságok is, mint pl. a palacsinta.

Amúgy a brassói is finom, fogyókúrázók ugyanúgy ehetik, annyit, amennyi belefér a kalóriakeretükbe.

márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szoval "3000" tehat ha 6palacsinta max 600-700kaloria meg csoki 100 marad max 2200 kaloria 2 hus es rizshez:"d

Kb fel kg hus a 2db? Meg melle 400-500g rizs? Az egy egesz fazek ám amit csalad szokott főzni

De valszeg benyomta a kislany a fel kg hust fazek rizzsel

Elkeszitve az a rizs legalabb 1kg

Mindezt 2 etkezesselxd

En egy normál szelet hust tudok elképzelni es a tanyerra nem egy teli rizs adag hanem mondjuk a tanyer fele.

Most vettem fel kg csirkemellet volt benne előre szeletelbe 6db vastag (ugye nem vékonyra szeletelik elorr) ezt meg ki is kloffoljak rantott hushoz szoval egy nem bazi nagy rantott hus hanem normal kb maximum 100g abbol a csirkemell 120kaloria

Rizsbol 75-100g kepzelek megint el es akkor meg jofej vagyok mert kevesebb is lehet. Ha 500kalorias a étkezés az teljesen normális meg a menzan is annyit adnak általában meg konyhakba. 2x500 =1000 tehat en nagyon max igy kepzelem el nem pedig ravagom hogy benyom 2etkezessel 2000+kaloriat

Ha brassoi abba is hus meg burgonya krumpliba megjnt nincs sok kalória húsba se telit is a krumpli ezek nem lesznek ilyen nagy szamok.

Én egy etkezesre nyomok be 2 puppos tanyer tesztat vagy valamit ha le vagyok maradva a kaloriaval az általában max 1000kaloria de azt is nehezen fingom ossze 1 etkezes 1000kaloria :""""ddd

márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egy púpos tányér akármilyen tészta (sajtos bolognai stb) általában kb 100g szaraz teszta legnagyobb tanyerral tehat 400-500 ha sok sajt vagy ami epp rajta ha kevesebb akkor kevesebb de ez is a max :"d
márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

6db palacsinta 600 kalória? Ha így lenne, csak ezt ennék.

Egy sima üres palacsinta kb. 65g, ez már önmagában kb. 120 kalória, + lekvár/kakaópor, simán van 220 kalória 1 db palacsinta. Netán, ha nutellával kente meg, még több..


1db normál méretű csirkemell kb. 75g, (Bár relatív, kinek mi a normál.. Ezért nem mértékegység a "darab" és hasonlók.. A 100g az mindenkinél 100g :) ) 100g rántott csirkemell 300-350 kalória, így 75g kb. 250 kalória.


Csak a hús 500 kalória.. +majonéz...


De nem veszekedni szeretnék, amíg a kérdező nem ír grammot, ez csak találgatás.

márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Linkelj mar forrast bastya ne csak levegobe beszelj neten sehol se dobja be ezeket a szamokat amiket irogatsz.
márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!