Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez soknak számít?

Ez soknak számít?

Figyelt kérdés

Mindig attól félek hogy elhízok ezért van olyan hogy egy nap csak kétszer eszek délben és este. Ma viszont nagyon sokat ettem már azon gondolkodom mi lenne hogyha hánytatnám magam de egyébként ezeket ettem ma:

Ránttohús rizibizivel, három kakaós palacsinta és nem sokkal utána szintén három palacsintát ettem 2 kakaósat 2 túrósat és most nemrég pedig rántothúst ugyanúgy rizibizvel és majonézzel plusz egy tejszeletet (a reggelit kihagytam). Szóval szerintetek is soknak számít ez illetve jó ötlet lenne ha hánytatnám magam?



márc. 15. 17:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Beteg vagy, mentálisan és nem csak evészavart tekintve.


Beszélj a szüleiddel, mert az első fokozat már megvan az evészavarban.


Részemről lezártam, amúgy sem érdekel, nem az én életem.

márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező este 6-ig evett

2 tányér ételt

és

6 db palacsintát.

A tejszeletet vegyük úgy, hogy az volt a reggelije vagy tízóraija.

A 2 tányér étel pedig egy ebéd és egy vacsora.

Biztos nincs mindig náluk desszert. Akiknél ritkán van, azok miért ne ehetnének meg egyszerre hármat? Lehet, hogy hetekig, hónapokig nem lesz, nem azért állt neki anyuka, hogy mindenki egy felet egyen üresen.

Örökké nem lehet tiltásokkal élni.

Talán panírozott rántott hús sincs mindig, hanem néha natúr módon süti a csirkemellet. Mert a rántott hús az jelenthet rántott csirkemellet is a köznyelvben, nem biztos, hogy disznó volt. A húsban van fehérje, az kell a szervezetednek. A panírban levő tojásban is van. Ha máskor nem bő olajosan, panírozva eszed, hanem kevés olajon párolva, de egyszer-egyszer miért ne ehetnél rántott húst... A zöldborsó is egészséges.

Szerintem ez az egy napod nem rossz így, főleg, ha utána már kevesebbet ettél pl kefírt, almát.

A majonéz helyett jobb lett volna valami nyers zöldség vagy zöldségmix a tányér szélére.

A kalóriaszükségleted mennyi a súlyodhoz, magasságodhoz, akitivitásodhoz? Ezt pár másodperc alatt ki tudod számolni. Annyit kell enned, ha fogyni akarsz, akkor kicsit kevesebbet annál, de egy napon nem múlik semmi.

márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Hánytatod magad és nem vagy bulimiás. Jézusom, kérdező.


És igen legyen pszichiátered, mert ebbe szokás belehalni.

márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Mozgássérült vagyok gyógytornázok mindennap néha többet és néha kevesebbet húzozkodni us szoktam és nincsen mindennap ránttohús is csak ritkán palacsinta sincs mindig ma pl brassói volt.
márc. 16. 15:15
 25/36 A kérdező kommentje:
És hányszor írjam még le hogy nem hánytatom magam?...
márc. 16. 15:22
 26/36 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz. Ne aggódj ez nem sok. Akik azt irjak sok meg szamolgatjak a kaloriakat annyi iq-juk is van meg hozzáértésuk, tobbnyire csak rosszindulatuak.

Ez sehol sincs 3000kaloria meg ugy se ha nagy adagokat neznenk de gondolom te esetedben ez nem nagy adag. Én pont 3000kaloriakat viszek be altalaban igy tudom hogy az sokkal tobb ennek kb a duplaja.

Utolsó kérdésedre pedig szerintem nem lenne jó ötlet, gondolj csak bele szüleid megveszik az etelt te pedig utana lehuzod, ha azert eszel tobbet mert ures eppen a hasad igyal tobb vizet, ha az a célod hogy ne egyel annyit, ha megkivansz valami olyat akkor pedig olvasd el a hatuljat (en pl mindennek megnezem) mennyi kaloria cukor

Stb van benne van amibe kevesebb kaloria van csoki suti, van amibe kevesebb kaloria van étel. Peldaul a husba pont nincs annyira sok kaloria mellette sok feherje, rizsbol meg nehez sokat enni hiaba van benne sok ch 100g rizsbe van pl 350 100g rizs altalaba lefozes utan 2-2.5x akkora lesz tehet 200-250g a tanyerodon.

márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
De nem kell aggódnod nem hinném kövér lennél:)
márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér csak félek hogy egy nap meghízok (pedig nem eszek sokat).
márc. 16. 17:35
 29/36 Senior Séf ***** válasza:
100%

"már azon gondolkodom mi lenne hogyha hánytatnám magam "

Hát persze! Véletlenül se a mozgás jusson ám eszedbe!

márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Te csak ítélkezni tudsz de mások helyzetébe nem gondolsz bele (ami nem is baj mert mindenki a saját életével legyen elfoglalva) de az empátiaának nyoma sincs benned.
márc. 16. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!