Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meséltek nekem fogyástörténete...

Meséltek nekem fogyástörténeteket (akár kudarc, akár siker)?

Figyelt kérdés

márc. 15. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
8hónap -15kg
márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
1 hónapja fogyozok. +2kg
márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Két hónap alatt fogytam 7 kilót (85-ről 78-ra). Elhagytam a nassolást, kalorideficitet tartok, próbálok minőségi ételeket fogyasztani és elég vizet inni. Emellett súlyzós edzés, spinning, és sok séta. Nem sikerül minden nap tökéletesen, mert sok a meló és kis gyerekeim vannak, háztartás, férj stb. de összességében következetesen csinálom. Jobban nézek ki és sokkal jobban érzem magam. Még szeretnék 10 kilót leadni, formásodni.
márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálam nem a szám a lényeg, egészséges ütemben fogyok. III. fokú elhízott voltam, most "már csak" I. fokú elhízott vagyok.

Kalóriadeficitet tartok, leszokóban vagyok a pszichés evésről. Régebben minden érzelmemet az ételben éltem meg. Most már nem így van. Sok sok önismeret, feszültségcsökkentő gyakorlat kell hozzá, és gyakorlatilag újra megismertem magamat. Olyan dolgok jöttek elő út közben, amiket nem is gondoltam volna.

Jól haladok, most már nem kell többet a régi testemben élnem, ami sokmindenben hátráltatott.

márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es ezt kicsit ki tudnád fejteni jobban, hogyan hagytad abba a pszichés evést? :) Én is ezzel küzdök és jó lenne hallani mások tanácsait.
márc. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak kalóriaszámolással egy év alatt -14 kiló.
márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80 nap alatt 22 kg-t fogytam. 95-ről lefogytam 73-ra.
márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
éhezéssel fogytam 20 kgt.Visszajött 40..
márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!