Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit rontok el? Miért nem fogyok?

Mit rontok el? Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Kalóriabázison írom mennyit eszek, nagyon ritkán lépem túl a keretet.

2 naponta tornázok fél órát.


Ezek szerint kevés a torna vagy nem jók beviteli arányok?


Reggelire általában szendvicset eszek, ebédre rizzsel valami husit van mikor rántott/ grillezet/ rántott sajt vacsira tükörtojás.


Szinte egy grammot nem fogytam :( pedig 2 hónapja ezt csinálom



2020. dec. 1. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Ennyibol ezt nehez megmondani. Mennyi kaloriat viszel be osszesen? Nem mindegy mekkorak az adagok. Milyen makrokat tartasz? Tornan kivul szoktal mast csinalni (ertsd seta, vagy munkabol kifolyolag stb)

Milyen magas vagy es hany kilo?

2020. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Leméred az összes ételt grammra és úgy írod be a kaloriabazisba? Mert én pl elkövettem azt a hibát hogy csak hasra ütésre beírtam valamit, de a mennyiség nagyon fontos, lehet hogy eszre sem veszed de túl eszed magad. Illetve mennyi a napi kereted?
2020. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1500 kcal-ra írja a napi keretet. Dkg-ra mérik ki a kifőzdében pl a rizst is, azt szoktam úgy beírni, van amit megpróbálok lebontani magamnak h 1 szelet kenyér abból a fajtából mennyi stb ., Nem szoktam a makrókat nézni.

150 centi vagyok és 75 kiló :(

2020. dec. 1. 17:23
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

A napi keretnek a kloriabazis 2000 kaloriat ir. Az emberi szervezet 2000 kaloriat eget el alapjaraton. Ha Te 2000et vagy kicsit tobbrt viszel be nem fogsz fogyni. Probald megcelozni az 1500 kaloriat. Azzal a heti fel kg fogyas kb elerheto.

A torna jo:) mit tornazol?

2020. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Annyit hozzatennek hogy amiket eszel sem epp kaloria szegeny dolgok es nem is fogyokurasok.
2020. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor mi mást egyek? Ti miket szoktatok?
2020. dec. 1. 17:28
 7/20 A kérdező kommentje:
Szoktam fittlabdám felülést derekamra nagyon vigyázni kell, mert van vmi ferdülésem ami miatt kegyetlenül fáj és ha beáll akkor fel se tudok kelni, gumiszalaggal szoktam edzeni
2020. dec. 1. 17:29
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt hittem a rizs jó lesz :(
2020. dec. 1. 17:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi zoldseget/gyumolcsot eszel egy nap? Mennyi vizet iszol?

Probalj meg minden etkezeshez sok zoldseget enni. Rantott sajt is belefer neha, de inkabb csirket es halat ajanlanek. Rizs is jo, de ne minden nap. Szendvicset is lehet gazdagon zoldsegekkel, tokortojas is teljesen jo paradicsommal, uborkaval. Probald meg azt a foetkezeseknel hogy valami hus, melle fel adag koret (rizs, bulgur, kuszkusz, edesburgonya stb) es fel adag zoldseg, lehet parolt vagy grillezett, rengeteg lehetoseged van benne. En rantott dolgokat sem ennek minden nap, meg gyumolcsok hianyoznanak nekem az etrendedbol. Esetleg neha szendvics helyett egy gyumolcsos zabkasa reggelire?

2020. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tornara is vannak nagyon jo videok youtube-on, vagy appok amik jol megmozgatnak es merik hogy nagyjabol mennyi kaloriat egetsz el kozben.
2020. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!