Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mérgesek a szüleim...

Miért mérgesek a szüleim azért, mert fogyókúrázom?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy van miből fogynom.

16 éves lány vagyok, és az elmúlt napokban a szüleim (főleg az anyukám) arrogánsan reagálnak arra, ha nem eszem meg valamit. Mérgesek lesznek, csapkodnak, stb. Már kényszerülök hazudni, hogy igen, megettem a nyolcvanadik nutellás palacsintát is. Próbáltam velük beszélni, gondolhatjátok, mi lett belőle: még nagyobb düh és harag.


Mit tegyek, hogy normálisan viszonyuljanak ahhoz, hogy mit eszem?



márc. 20. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Hány centi vagy és hány kiló?

Egyébként fingunk nincs, nem ismerjük a szüleidet. Ha te nem tudsz velük szót érteni, akkor mi névtelen kommentelőkként hogy tudnánk?

márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
59%
Ilyenek néhq a szülők. Nem akarják h pl éheztesd magad vagy hasonlók
márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nekem a szüleim pont az ellenkezőjét akarják...
márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy azért idegesek mert alapjáraton is sovány, vagy normál testalkatú vagy és nem igazán nézik jó szemmel, hogy te is beálltál a többi testképzavaros kiscsaj közé? Mert ha igen akkor megértem őket.
márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Narcisztikus szülőkkel nehéz az élet.

Nem ő dönti el,hogy te mit eszel meg, ha már van annyi eszed, hogy itt kérdezz, és még a vesszőket is jó helyre rakod.

Szólj nekik előre, ha nem akarsz valamit megenni, vagy csak fél adagot kérsz, és akkor nem foghatják "pazarlásra" a dolgot.

Mindig legyél egyenes és őszinte, még ha ők nem is azok.

márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Velem is ezt csinálták. Kövér kamasz voltam, és ők is kövérek voltak. Kinevettek, ha változtatni akartam, pedig nem akartam drasztikus lépéseket, csak pl. vacsira salátát a zsíros disznópörkölt helyett, vagy csak sétálni akartam a rendszeres vasárnap délutáni sütizabálás helyett.

Volt, amikor nemcsak kinevettek, hanem gúnyoltak is, vagy megjegyzéseket tettek, hogy "ne játszd az eszedet".

Ők csodálkoznak a legjobban, hogy 30 évesen feléjük se nézek már tíz éve.

márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

6.


Erősem kétlem, hogy azért nem tartod velük a kapcsolatot mert más étrendet követtek, itt ennél mélyebb dolgok vannak.

márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Mondjuk ez nyilvánvaló, hiszen le lett írva a megalázás és a kigúnyolás is. Ez elég nyomós ok.
márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk épp nem írtad le hány centi és kiló vagy, de ha te vagy az az anorexiás kislány, aki kétnaponta írkál ide, tök megértem anyádékat.
márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
És igen, az a 16 éves csaj szerint is "van miből fogynia" - 58 kiló.
márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!