Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mérgesek a szüleim...

Miért mérgesek a szüleim azért, mert fogyókúrázom?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy van miből fogynom.

16 éves lány vagyok, és az elmúlt napokban a szüleim (főleg az anyukám) arrogánsan reagálnak arra, ha nem eszem meg valamit. Mérgesek lesznek, csapkodnak, stb. Már kényszerülök hazudni, hogy igen, megettem a nyolcvanadik nutellás palacsintát is. Próbáltam velük beszélni, gondolhatjátok, mi lett belőle: még nagyobb düh és harag.


Mit tegyek, hogy normálisan viszonyuljanak ahhoz, hogy mit eszem?



márc. 20. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert az emberek 99%-a még csak azt a szót sem hallotta, hogy "kalória". Semmit sem tud az emberek 99%-a még csak arról sem, hogy mi az, hogy fogyás.. Az van meg nekik, hogy a szénhidrát rossz, ne egyél este 6 után és hasonló baromságok.. Külön tantárgyat vezetnék be ennek és talán nem lenne ennyi elhízott ember Magyarországon..


Semmi közük az

embereknek az életmódváltásodhoz. Te tested, ha te jónak látod, csináld..

márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

#11: Egészen addig, amíg nem arról van szó, hogy az illető halálra fogyókúráztatja magát. A szülők még felelősek egy 16 évesért.

Kedves kérdező, lehet, hogy nem a szüleid felvilágosulatlanok, hanem neked van testképzavarod. Egy embernek nem kell csontváznak kinéznie.

márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
Azért, mert 16 éves lány vagy, és mint ilyennek nem fogyözni kellene, hanem megadni a fejlődő szervezetednek mindent. Legalábbis, ha nem akarsz két év múlva nőgyógyászati problémákkal rohangálni fűhöz-fához.
márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!