Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 166 cm, 57,0 kg. Testzsírszázalékom 26,1. Kézi szorítóerőm 2,3 kg. Fél éve 163 cm és 53 kg voltam, két hete 59 kg.

Fél éve vívok heti kétszer.


Pontosan két hete nem eszem lisztet, és szénhidrátgazdag ételeket, csak gyümölcsöket, zöldségeket, és húsokat. A mérleg szerint 2 kg ment le.


Egy napi étkezésem;

első étkezés: 10: 45, valami gyümölcs(egy alma, vagy egy banán, stb.)


második étkezés; 15:00, mindig más, de sosem több 300 kcal- nál.


harmadik étkezés; 17: 00- 19:00-ig bezárólag bármikor, mindig mást, ami sosem több 500 kcal-nál.


Esténként 9-10 órát alszom.


Tudom, hogy 2 kg nagyon függ attól, hogy mit ettem előtte, vagy hogy elmentem- e a mosdóba mérés előtt. Mivel amikor az 57- et mérték ma, csak egy alma volt a gyomromban (csak a 10:45os étkezés volt meg), nem vagyok benne biztos, hogy zsírból vesztettem.


Szerintetek jól csinálom? És ha nem, mit nem?



márc. 11. 16:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Halljátok, válaszoljatok már.
márc. 11. 17:19
 2/17 anonim válasza:
80%
Mi a kérdés?
márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

"Mi a véleményetek rólam?"

Semmi.

márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Az a véleményem, hogy nem egészséges dolog külső forrásból meríteni az önbecsülést. Helyesen a kérdésed: mit gondolok saját magamról?
márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom hogy nagyon kevés kalória. Reggelire pl nyugodtan egyél valami szénhidrátban gazdagabb dolgot, hogy ne halj éhen az ebédig. Nem is értem hogy bírod ki délutánig egy banánnal.... Illetve az ebéd 300 kalóriája is iszonyú kevés. És ne csak zöldségen és húson élj, mert így nem jut be minden tápanyag a szervezetedbe. Bizony kell a szénhidrát is, egyél tejtermékeket is, tojást, stb... Ez így nagyon egyoldalú is és kevés is. Ilyen adatokkal sport mellett legalább 1400-1500 kalóriát meg kéne enned egy nap, te meg az ezret sem éred el. Szóval nem, nem csinálod jól.
márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Egykori vívóként az a véleményem, hogy össze fogsz esni a páston vagy az edződ kivág a csapatból - jogosan.


Étkezési zavaros vagy.

márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerlek, így véleményem sincs rólad. Viszont az étkezésed katasztrofális. Minden túl kevés, fiatal vagy még ahhoz, hogy így tönkretedd a fejlődő szervezeted.
márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Az étkezésed egy katasztrófa.

Kiegyensúlyozottan kellene enni: normális mennyiségű reggeli és ebéd, inkább a vacsi lehetne kevesebb, mint a mostani.

márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Csak így tovább! Sok sikert!
márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
kamu
márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!