Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukák! Szülés után mennyi...

Anyukák! Szülés után mennyi idővel sikerült visszanyerni az alakotokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Első babám (ő nyári gyerek és nyáron ugye könnyebben fogy az ember) 2 hónap alatt fogytam vissza a versenysúlyomra. 20 kg-t szedtem fel, tornázni nem tornázhattam (császár miatt), viszont a baba előtt rendszeresen jártam edzőterembe. Fogyózni se kellett, egyszerűen lement és kész. a második baba után már nehezebb volt... Egyrészt ő télen született és télen ragaszkodik a szervezet a zsírpárnákhoz, így védekezik a betegségek és a hideg ellen. Itt kőkeményen kellett tornáznom (15 kg-t szedtem fel) és egy kicsit odafigyelni a kajálásra. 4 hónappal a szülés után már csak 2-3 kg-val voltam több mint a terhesség előtt. Aztán pár hónap múlva lement még 1 kg. Viszont a plusz 2 kg azóta is rajtam van, bármit csinálok, nem megy le. A doki szerint a méh megnövekedett térfogata miatt. 158 cm, 48 kg, 30 éves vagyok
2010. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két kilóval voltam nehezebb kijövetelkor, teherbe eséskor. Az a két kg le is ment két hét alatt. Én nagyon vigyáztam az alakomra, egy szelet csokit nem engedtem meg magamnak, fehér kenyeret sem. Lehet megkövezni, de én 20 évesen végigcsináltam, és tudom milyen leadni 45 kg-t , nem szeretném még egyszer kipróbálni.
2010. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nekem még egyenlőre nem sikerült lefogynom, pedig 2 és fél éves a fiam. 20 kilót szedtem fel és 10 rajtam maradt. De egy hete voltam dietetikusnál, úgyhogy majd ezután leadom remélhetőleg. Egyébként most derült ki, hogy nem működik a pajzsmirigyem rendesen, amivel a terhesség előtt nem volt semmi gondom, ha arra is kapok kezelést, meg sem állok a versenysúlyomig :)
2010. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20kilót híztam terhesség alatt (utolsó hónapban), 14kilót szoptatás alatt és nem megy a fogyás... Gyerkőc 2éves.
2010. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55 kg voltam,27 kilót híztam az egész terhesség alatt,szulér után kb.4-5 hónappal lefogytam 48 kg-ra és nem tudok visszahízni 55-re.
2010. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!