Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az az "okos liszt" meg...

Mi az az "okos liszt" meg "okos cukor" amiről Schobert Norbi karattyol a Vacsoracsatában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 19:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
38%
Ja és az bizonyítottan a Norbis kajától volt, nem lehet, hogy amúgy is kijött volna rajta, mint apámon az allergia 50 évesen, vagy mint rajtam 25 évesen, az csak a Norbi kajától lehetett, nem azért mert utána szarfos ételeket evett.
2010. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
Én nem bántani akarom, nem irigykedem rá, de nővéremnek elég komoly egészségügyi gondjai adódtak a rendszeres Norbi-termék fogyasztástól. Ő nem túlsúlyos, egyszerűen szerette használni ezeket a termékeket, alapnyagokat.
2010. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:21


Dietetikus mutatott rá. Mielőtt elkezdenél kioktatni.

2010. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

[link]


[link]


Ajánlom figyelmedbe Kedves 71°%.

2010. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:27


Gondolom Nálad alap az agresszív, minősíthetetlen hangnemű kioktatás.


És igen, barátnőm nem evett "szrfostos" ételeket, azaz de a Norbi-termékek annak mondhatóak.

Táplálkozási szakértővel konzultált, miután nem tudták kideríteni a vizsgálatok után, hogy mitől van. Na ő világított rá erre tényre.

2010. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

a és az inzulin termeléssel kapcsolatos szösszenete is nagyon helytálló volt, mondom én, aki 10 éve eü-s vagyok, de meg lehet kérdezni egy dietetikust, vagy egy belgyógyászt


Elég gáz, hogy az egészségügyben dolgozol, és ennyire konzumidióta felfogással bírsz.

2010. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ez az ostoba, proli felfogás-ha valaki kritizál valakit, az már irigy...Nem baj ámulj csak a Norbi-világ rózsaszín felhőcskéi mögül előbukkanó szikrázóóó napsugár csodáján.
2010. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
37%

Én vagyok az agresszív kioktatós egészségügyes : )Egyetek továbbra is ne mozogjatok, ne csináljatok semmit, ne legyen önálló gondolatotok, csak linkelgessetek, mert,amit más írt az tuti igaz, amit más személyesen megtapasztalt az tuti nem. Kioktatás? Na majd ha te is annyit tanultál erről a szakmáról mint én, akkor vitapartnerek lehetünk, addig te nekem ne mond, hogy elég gáz hogy eüs vagy és így meg úgy brumm brumm brumm.

Szóval én továbbra is eszem a Norbis kaját( a pozitív tapasztalataim az én tapasztalataim, nem marketing, nem egy szar link a net egy ki tudja milyen blogjából, ki tudja kinek a "tollából"), mozgok és tökéletesítem magam a szakmámban. Ti meg.... mint a birkák, szemellenzővel, hajrá, hajrá! :)

2010. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Ó de jó hogy ezt itt tárgyaljátok meg! De komolyan!
2010. nov. 11. 21:04
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

71%-os! Menstruálsz, vagy mi a bajod?

Nem érted a viccet, nem bírod a kritikát, amit nem is Te kapsz? Honnan tudod, hogy más hogy él, mit eszik, iszik, mennyit sportol??? Akinek nem szimpi a Norbid, az csak hülye lehet???

2010. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!