Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az az "okos liszt" meg...

Mi az az "okos liszt" meg "okos cukor" amiről Schobert Norbi karattyol a Vacsoracsatában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 19:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg nincs ezzel semmi baj. Mármint a termékekkel. Az tény, hogy van bennük mesterséges adalék, de nem is kell kilószámra zabálni, ahogy mást sem. Ha valaki napi 1 kanál norbi cukrot (vagyis édesítőt) használ, semmi baja nem lesz.


Én pl. egy terméküket használom, azzal teljesen megvagyok elégedve. A fél kilós csomag elég nekem 2 hónapra.


Amúgy meg az, hogy valaki allergiás lesz a termékükre, nagy dolog. Ez 1 ember a 100ból. Mindenkinek más a szervezete. 10 természetes ételt is fel tudok sorolni, amik allergiás reakciót váltottak ki belőlem.


Ja és a módszerük tényleg jó, én is fogytam 30 kilót. Nem muszáj az ő termékeiket venni. De inkább fogyjak le úgy, hogy eszek közben 1-2 egészségtelenebb ételt, minthogy legyen rajtam csomó felesleg és amiatt legyek beteg. Pl. cukorbetegség, szívrendszeri bajok és még sorolhatnám.

2010. nov. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A módszerrel-ami amúgy pofonegyszerű-semmi bajom nincsen, én csak leírtam egy tapasztalatot-és gratula a fogyásodhoz.:)
2010. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom nektek hogy sokkal jobban hangzik az okos liszt meg stb minthogy teljes kiőrlésű. Másik fele meg hogy oké hogy fogsz tőle. De jóval olcsóbban megkapod ezeket az alapanyagokat ha tudod is hogy mi az. Amúgymeg kedves Norbi-istenő emberek. Ti sem gondoljátok komolyan h a norbi meg a réka ettől az ugrabugrás hülyeségtől néznek ki igy. Kőkeményen edzenek konditerembe mindennap. Az egész norbitorna egy nagy parasztvakítás. Nem attól fogysz. A diétától fogsz. Ahhoz hogy izmos is legyél ahhoz ez az ugrabugra kevés.
2010. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
*y
2010. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Norbinak nincs igazán izmos teste, ő amúgy sem viszi túlzásba az edzést. Réka pedig a sok kondis edzéstől lett ilyen, de attól még a DVD-i jók és formálják, erősítik a testet, annyi, hogy nem 40 kilós súlyzókkal kell csinálni. DE én nem is szeretnék annyira izmos lenni, mint ő.
2010. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész update-s cucc egy nagy marketingtrükk. Ha valaki kicsit beleássa magát az egészséges életmódba(nem ilyen olyan update meg "okos" liszt) akkor rájön hogy ezek a dolgok semmiben nem különböznek azoktól tápanyagoktól amit fele annyiért meg tudsz venni. Pl teljes kiőrlésű liszt meg stb. Ugyanezeket az update-s hülyeségeket meg tudod venni féláron. Csak a neve csábító.
2010. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
lehúzás. vegyél rozslisztet,zabkorpát. cukor helyett pedig használj édesítőt. ezek sokkal olcsóbbak és ugyanaz a hatás. én zabot használok mindenhez, már egy deka feleslegem sincs.. norbiék is azt az alapvető dolgot lovagolják meg hogy alacsony GI-s élelmiszerek, kevés szénhidrát. a módszerükkel nincs baj, viszont a termékeikre egy forintot nem költenék hiszen mindennnek megvan az olcsóbb alternatívája. én pl most fogok egy isteni zabkorpás sütit sütni, fillérekért..
2010. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak nagyon igaza van. Norbinak nem hiszek. inkább ha látok egy német teljes kiőrlésű zabpelyhez akkor azt veszem emg.
2010. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%
Hááááh. Na Ennyi. Norbi meg lett BASZAJINTVA.
2010. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:04


Beteg Troll vagy semmi más:)

Milyen szánalmas:D

2010. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!