Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update-ezők! Egy 500 Kcal-os...

Update-ezők! Egy 500 Kcal-os ebéd után egy Update 1-es csokipuding tilos vagy megengedett szerintetek?

Figyelt kérdés
Mert eszméletlenül finom :-)
2010. nov. 17. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én az otthoni főzött pudingot szeretem a legjobban, xilittel és steviával édesítve! És én sem eszek ízfokozós és egyéb sza.rokkal telerakott dolgokat, pedig nem vagyok gazdag!! Egy hónapban 25.000-et költünk ketten kajára, és ebben benne van a reggeli-ebéd-vacsi, plusz gyümi, egészséges nasik, egyszóval minden... ez sok?? Csak ésszerűen kell csinálni!
2010. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok gazdag. Egyszerűen választhatok, hogy vagy nem eszek ízfokozós, tartósítószeres kaját vagy evés után fél órával elkezd iszonyúőan fájni a gyomrom, hányok és tele leszek fájdalmas kiütésekkel. Nem tudom te melyiket választanád... Mindenből meg lehet találni a tartósítószermentest, amiből nem, azt pedig nem eszem. udingot pl lehet otthon is főzni, hidd el még olcsóbb is mint ezek a művackok. Csokit, kekszet pl. régóta nem eszek, mert a biocsoki iszonyú a drága, de ha csoki és rosszullét között kell választanom, akkor nekem nem éri meg. Mielőtt irigyelsz és gúnyolódsz, gondol végig milyen lehet úgy vásárolni, étkezni, hogy mindent meg kell nézni.
2010. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem lenne baj, ha inkább vennél sovány túrót, összekevernéd fagyasztott gyümölccsel, és azt tolnád
2010. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tolni a biciklit szokás...
2010. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!