Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 10 kilót...

Hogyan tudnék leadni 10 kilót gyorsan? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok 176 cm magas és 85 kiló. Akad rajtam izom, mert régebben sokat sportoltam de most el szeretnék kezdeni kondizni és le szeretnék előtte fogyni 75 kiló körülre. Van valami jó tippetek, hogyan tudnék a leghamarabb 10-12 kilót leadni? Testmozgásom az napi 2-3 km séta úgyhogy étkezési tanácsokat kérnék nem mozgásit, ha lehet.
2010. nov. 18. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

hát mivel fiú vagy ezért azt nem mondom, hogy hagyd el a vörös húsokat...:Da lényeg, hogy este ne egyél sokat, főleg ne édességet. Kerüld a péksüteményeket, kenyeret, zsömlét stb. , egyél inkább teljes kiőrlésűt.


Cukros italokat semmiképp se! Igyál vizet, esetleg mézes teát.

2010. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Googlizz egy RMR kalkulátort. Az megadja, mennyi kcal-ra van szükséged ahhoz, hogy lélegezz, dobogjon a szíved, stb. Ennél se többet, se kevesebbet ne egyél, csak mozogj, és fogyni fogsz.
2010. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!