Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A terhes baràtnom fogyoku...

A terhes baràtnom fogyokuràba kezdett! Tudsz segiteni?

Figyelt kérdés
Màr alig eszik és egyàltalàn nem torodik a gyerekkel azt mondja ugyis orokbe adja! Mindent bevetettem de nem hajlando abbahagyni! Hogy gyozzem meg??
2010. nov. 19. 18:07
 1/10 anonim válasza:

Ha így gondolkodik, biztosan nem jókedvében lett terhes. Nem hiszem, hogy meg tudod győzni, neked van gyereked?


Szerintem erre csak önmagától tud rájönni, talán a hormonok majd segítenek. Illetve majd ha már megszülte, akkor van esély, hogy megfordulhat benne a látásmód.


Egyébként miért nem veteti inkább el?

2010. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy legalább a gyerek miatt szüneteltesse a fogyókúrát. Gondolom ő se szeretne, ha egy koraszülött vagy beteg babát a világra hozni.

Legalább gondoljon a kisbabára, egy egészséges, jó húsban lévő csöppséget nagyobb eséllyel fognak örökbe fogadni, mint egy beteg kicsikét.

Amúgy meg látni fogja mindenki, hogy állapotos.

2010. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, koszonom a vàlaszokat. Abban tudok reménykedni hogy ugysem fogja birni és elkezd rohamosan enni mivel a kicsinek szuksége van rà.
2010. nov. 19. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
A kicsi egy bizonyos szintig, minden táplálékot elvesz az anyjától. Ha viszont átesik egy bizonyos küszöbön, akkor fog csak a gyerek rossz helyzetben lenni. Meggyőzni nem fogod tudni, tanácsokkal lásd el, mert ha megfelelően csinálja akkor csak neki lesz baja a gyereknek nem. Ehhez a következőket javaslom: zöldségből és húsból álljon a diétája és semmi kép se vigyen be 1600kcalnál kevesebbet. Küldd el sétálni, mozogjon valamelyest de ne erőltesse meg magát. Vigyázzon a gyümölcsökkel, édességekkel és minden olyan italtól amiben van kcal, magyarul igyon csak vizet/ásványvizet.
2010. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a gyümölcsök alól kivétel az alma és savanykás narancs. És győzd meg, hogy vegyen valami multivitamint, mondd neki, hogy segít a fogyásban.
2010. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak egyszer kerüljön kórházba, utána ki sem engedik a maradék időre, infúziósan fogják táplálni. Addig csinálja, míg összeesik egyszer.Először a baba minden táplálékot elszív, a szervezet elsődleges célja lesz, hogy a babát mentse, utána viszont, amikor elérkezik a kritikus pont a szervezet elveti a magzatot, mert az anya élete az első.

Ilyen hülyét!Hívd ki a családsegítőt, ha nem bízol benne.

2010. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért nem vigyázott jobban?

Úgyis örökbe adja? Azért ne b*sszon már ki szerencsétlen gyerekkel, ő nem tehet semmiről... Ez nem a barátnődről szól, legyen már tekintettel a gyerekre.

2010. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lesz*rja, mert ugyis orokbeadja? az ilyen not osszevarrnám odalent.
2010. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani kell az ilyeneket.
2010. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*Ehhez a következőket javaslom: zöldségből és húsból álljon a diétája és semmi kép se vigyen be 1600kcalnál kevesebbet.


Idióta!!! (Elnézést, én nem szoktam ilyet írni, de most muszáj!) Egy átlagos diétázónál oké az 1600, egy terhes nőnél bazi kevés.


Kérdező, a gyerek éhen fog halni, a barátnőd meg el fog vetélni, bár lehet, hogy ez a célja, csak akkor meg egyszerűbb és kevésbé veszélyes lenne elvetetni. (Ilyet sem szoktam írni, abortuszellenes vagyok, de ebben a helyzetben még ez is jobb.)


Mellesleg te vagy az apa? Mert akkor felelős vagy mindkettőért.

2010. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!