Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIt teheték, hogy tökéletes...

MIt teheték, hogy tökéletes legyen az alakom?

Figyelt kérdés

171 cm vagyok és 53 kg.

Van pár kiló felesleg a combomon és a hasamon is.

nem érzem jól magam a bőrőmben,de hiába fogyókúrázok,nem fogyok többet,

Mindenki otlogat,hogy jól vagyok igy,nem vagyok kövér,de én érzem..:(

mit csinÁljak?

am 16.L


2010. nov. 21. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én dettó így vagyok vele, mint te, csak én 178 cm vagyokl és 62 kg :D te esetedben legalább nem sok a kiló, nálam viszont elvileg nem látszik meg hogy ennyi vagyok. ne fogyókúrázz, hanem járj el aerobicra illetve kondizni. én eddig két kilót fogytam, azóta stagnálok, viszont evés után nem akkora a hasam mint régebben, illetve sokkal jobban érzem magam, mert legalább teszek valamit, előbb utóbb meg biztos meglátszik.
2010. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy kövér, talán egy kicsit aránytalan. Menj el egy fitnesszterembe, ott tudnak segíteni.
2010. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, hát hallod 53 kilóval 171 centisem aztán irdatlanul kövér lehetsz, felesleg van rajtad...
2010. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy jó csontban vagy...mert húsban nem.:) Részemről nem gondolnám, hogy fogynod kéne ebből. A nejem 167 cm és 52 kiló, kilátszanak a bordái, meg a csípőcsontja. Egy nőre kell azért egy kis "párna".:) Te sem lehet nagyon kövér...Ha aggályaid vannak, beszélj egy kondi-szakemberrel, aki segthet az izmaid "átcsoportosításában".
2010. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!