Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél kilót híztam. Mit csináljak?

Fél kilót híztam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

kb. 2 héten keresztül ettem mindent - csoki, chips, kóla, zsíros ételek, minden, ami fogyókúra közben ártalmas. [szerelmi bánatom volt]

Fél kilót híztam. Mit csináljak most?


2010. nov. 22. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Most mértem magam. Kb. csütörtökön a mérleg 58 kg-ot mutatott, most pedig 56,5. Mi a franc van? [a mérleg helyesen működik, de akkor sem értem.]
2010. nov. 22. 17:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Sokkal jobban ráfizethettél volna, te fél kilóval úsztad meg azt, amit más 3-4 kilóval fizetett volna

2. Sportolj egy kicsivel többet az elkövetkezendő napokban,mondjuk min. 30-40 perc naponta és ügyelj arra, hogy mit eszel, kerüld a magas cukortartalmú ételeket és üditőket.

3. Igyál sok folyadékot.

2010. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nos, a hozzászólásodat olvasva egyszerű a helyzeted: "Ami könnyen jön, az könnyen is megy "

Nincs különösebb okod az aggódalomra, viszont ügyelj arra, hogy ne feszítsd a húrt, mert elpattanhat egyszer.

2010. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-3 kiló súlyingás egy napon belül is simán van. Felöltöztél, nem öltöztél fel, ittál vagy nem, elmentél vécére vagy nem, ezekből simán összejön.

Ugyanezért nem hízhatsz fél kilót! Mivel ez egy nem mérhető mennyiség, 2 kiló alatt nincs értelme hízásról vagy fogyásról beszélni, mert estére simán változik a súlyod.

2010. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha. Amúgy a mozgás megvan, mert napi 15 km-t simán lesétálok, mikor megyek ide-oda a városban. Majd jobban ügyelek mostmár.
2010. nov. 22. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
fél kiló? jajj ez rettenetes, hogy bírod?
2010. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
na ne viccelj már.. én csak 2 napig engedtem el magam kajálás terén és 2cm-el!!! nőtt a combom kerülete.. na ez a GÁZ!
2010. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom milyen lehet hízni, pedig szeretném tudni:/ de komolyan. Jó lenne, ha egy kis édességtől én is hízhatnák.
2010. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!