Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most megtartani a legnehezebb,...

Most megtartani a legnehezebb, de hogyanis?

Figyelt kérdés

Lefogytam a kitüzött célig, igen ám, de nagyrészt koplalással, amellett, hogy igenis fehérjét próbáltam bevinni. Ettem 5x egy nap odafigyelve, hogy mit, de nagyon nagyon,keveset a maximum kalória kb 700 volt. Nem minden nap.

Megtartani szeretném a súlyom, habár tudom, hogy mivel koplaltam hamarabb fognak visszajönni a kilók, ha pl a duplájára emelem ugye? Vagyis akaármit eszem visszajön?

Kérlek írjatok vmi hasznosat.


2010. dec. 8. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ugyanennyit fogsz enni akkor nem fog visszajonni...... de ha visszatersz a normalis evesedre akkor igen.... szerintem lassan kezdj el megint "normalisan" enni... ne azonnal.. hanem szoktasd magad hozza...+ kezdj el tornazni vmi...mondjuk napi 15-20 percet....az nem sok...es akkor nem fognak visszajonni :)) amugy mennyit fogytal? es mennyi ido alatt? es a koplalast hogy erted? mert azert ettol is fugg...17/L
2010. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ki kísérletezed és beállítod a napi ch beviteled elegendő fehérjével,akkor annyi lesz a súlyod,amennyinek te akarod.

És a testzsírt méregesd inkább,ne a mérleget lesd.

Jelen pillanatban szerintem most biztosan felugrik majd pár kiló,de mint írtam,nem ez a lényeg,hanem a testzsír,ha már diétáról beszélünk.

2010. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A koplalást úgy értem, hogy reggelre megettem 10g zabpelyhet 1dl sovány tejjel, plusz ritkán mellé egy fél cukormentes müzliszeletet, tízóraira egy kisebb alma vagy egy kisebb klementin, délre kb 200 max 300 kalória, de próbáltam fehérjét, inkább leveset ettem, ami még kevesebb kalória, mert zöldségből inkább uzsonnára 1 apróka paradicsom, estére pedig max 40- 50 g sovány túró.

Ez szerintem koplalás, ehes voltam sokszor.

Emellett zöld teát ittam, iszom. Mennyit fogytam 5kg kb. másfél hó. Mellé mozogtam is, leginkább trambulinoztam.

Áhh nagyon félek, hogy visszajön, pedig ez lesz a vége, jön a karácsony....

Kedves első, te is fogyózol?

2010. dec. 9. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! :)

ne izgulj annyira a dolgon! szerintem növeld a fehérjebevitelt egy kicsivel! pl, ebédre megpróbálkozhatnál valami sovány husival, estére jó a tejtermék.

a karácsonyi zabamaraton pedig sokaknak okoz fejtörést. sztem ilyenkor is lehet egészségeseket enni, pl. szenteste a hal... meg az édességeket is meg lehet reformálni. :)

2010. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem leszek ilyen finomkodó. Visszahízod, bármit teszel. Sajnos ez van, tudnod kellett, mikor belekezdtél. A 700 kalória akkor is koplalás lett volna, ha valami csoda folytán nem vagy éhes.
2010. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fogyni is szerettem volna, meg lelki tényezők is hozzájárultak a koplaláshoz. Egyszerűen lassan betegnek érzem magam, hogy nem nem szabad enni.... csak még kicsit később pl. karácsonykor, s igen kedves utolsó az őszinteség a legjobb. köszönöm.
2010. dec. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!