Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A legtöbb anorexiás tényleg...

A legtöbb anorexiás tényleg kitűnő tanuló, és tisztaságmániás?

Figyelt kérdés
Csak mert valaki írta, meg azt is hogy maximalisták. Nem általánosítás, csak kérdezem :]
2010. dec. 12. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Többféle ember van. Vegyünk például egy husi lányt aki nem feltétlenül okos. Pár hónap alatt történik vele valami, nem tetszik magának, undorodni kezd, nem eszik...stb anorexiás lesz. Most ettől nem lesz se okosabb sem elégedett önmagával.

Ez egy betegség ami az agyban dől el.

2010. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
édesanyám pszichológus, és ő azt mondta, hogy nagyon sok ilyen lánnyal találkozott már, de nem tudna általánosítani. igazából mindegyik ambíciózus és maximalista.. a fogyás érdekében.
2010. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokan vagyunk, akik más kényszeres problémákkal is küzdünk a testképzavar mellett. de nyilván nem mindenki.
2010. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet benne valami....én is anorexiás vagyok....4-5 tanuló és teljes mértékben tisztaság-mániás.....minden nap legalább 20-szor mosok kezet....föleg ha kaja került a kezembe...mososgatásnál is 5x annyii mosogatószert használok mint mások....de gyógyulóban vagyok szal csökkennek az adagok is:):)
2010. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát belőlem meg pont az anorexia hozta elő a maximalizmust... először csak külsőleg akartam tökéletes lenni, utána meg már mindenben... sokkal több akaraterőm volt, és amióta nincs, ellustultam.
2010. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!