Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 cm vagyok és 52,5 kg. Ez sok?

174 cm vagyok és 52,5 kg. Ez sok?

Figyelt kérdés
egy másfél hónapja még 60 kg voltam de azóta sikerült megszabadulnom 7,5 kg-tól, de még mindig ne érzem magam úgy ahogy szeretném. h tovább fogyok, lehet ennek valamilyen táplálkozási zavar a hatása? még legalább 2,5 kg t akarok fogyni
2008. jan. 17. 19:57
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Szerintem már túl sovány vagy!

Már nem azért hogy megbántcsallak,a fiúk szeretik ha van a lányon egy kis fognivalo!:-))

2008. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Hogy sikerült 7,5 kilót fogynod 1,5 hónap alatt? :)

Kül. szerintem ne fogyj tovább, nem lenne már egészséges. Tény, hogy a nők MINDIG kövérnek látják magukat, de van mikor ez már beteges. Ha nem vigyázol, nálad is ez lesz. Én is fogyni szeretnék, de 80 kg-ból 10-15-öt :) De sajnos nem megy.

2008. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
ne fogyal tobbet,csak tarts meg az alakodat!
2008. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem vagy anorexiás? Remélem, te nem azok az agyament leánykák közék tartozol, akik anorexiásak akarnak lenni. Mert az borzalmas.


Szerintem NYUGODTAN szedj fel pár kilót. Egyél és mozogj rendszeresen, így nem kövér leszel, csak formás. Hidd el, nem szépek a kiálló csontok! Kár, hogy én későn jöttem rá...

2008. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy az anorexiások nem agyamentek, hanem nagyon betegek! Az igazi anorexek nem divatból csinálják, hanem egyszerűen nem tudnak kijönni ebből a helyzetből csak komoly erőfeszítések és támogatással. Így is minden 10. belehal.

Aki az akar lenni, azt most nem minősíteném.


válasz a kérdésre:

Nagyon vékonyka vagy már! 1-2 kg simán rádférne. Szerintem menj el orvoshoz, mert jó eséllyel vagy te is kajaparás!


egy a sok közül

2008. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írónak üzenem, hogy tudom, mert én is az vagyok. Azt írtam, hogy azok az agyamantek, akik az AKARNAK lenni. Olvasd már el legalább, ha válaszolsz rá...
2008. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezkevésbazdmeg.
2008. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!