Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy adipex...

Elképzelhető, hogy adipex hozta ki a tünetet?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete kezdtem el szedni. Az étvágyamat tényleg elvette, de pár napja mintha egyre több zöld folt lenne rajtam. Van a térdhajlatomnál, bordámnál, fenekemnél és a felső karomnál is. Okozhatja, hogy a gyógyszer megemeli a pulzust és így az ereim nem tudnak mit kezdeni a vérrel? Vagy én nem értem ezt az egészet, de az tuti, hogy nem esésből származnak a foltok.
2010. dec. 14. 19:52
1 2
 11/12 Brian0 ***** válasza:
Ez a tünet erősen májbetegségre utal, de epekő is lehet. Szerintem csináltass egy labor vizsgálatot de AZONNAL!, ha eddig nem tetted. Bár a kérdés decemberi, remélem azóta eljutottál orvoshoz.
2011. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Brian0 ***** válasza:

Amúgy meg miért beszélünk 10 kg-os fogyéásról. A fogyókúrát csak a hülyék mérik kg-ban.


[link]


Nézzd meg ezt a linket. 100 kg-os ember és nem dagadt. Talán a testének 6-8%-a zsír.


EMBEREK TESTZSÍRSZÁZALÉKBAN (TZS%) MÉRJÜK A FOGYÁST! 12-14% az optimális 4-6% az életben maradáshoz szükséges!

2011. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!