Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update lisztben kukacot...

Norbi update lisztben kukacot talált már valaki?

Figyelt kérdés
Most bontottam fel egy Norbi lisztet és tele van kukaccal. Nagyon el vagyok keseredve mert 990 Ft a fél kilós. Ráadásul ezek után nem merek többet venni. Nem tudom van-e értelme reklamálni, mert azt is mondhatják, hogy nálam költözött bele a kukac, pedig tényleg most bontottam fel. Szerintetek? A honlapjukat nézegettem, nem találtam termékvisszahívást rajta.
2010. dec. 24. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem Norbi hibája, hanem a boltté. Vidd vissza, a blokkon rajta van, mikor vetted.
2010. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kisnita ***** válasza:

Én is visszavinném a boltba (remélem meg van a blokk) és az újat amit kapok ott bontanám fel a szemük előtt mert ha az is kukacos akkor legalább ők is láthatnák.

Mikor én egy maszek kis boltban dolgoztam egy nap 3 néni hozott vissza savanyú tejet, pedig azokat nyitás előtt reggel hozták nekünk, alig volt időm átvenni szóval elvileg friss volt. Visszahozták és ott a szemük előtt kibontottam egy másikat, megszagoltam, megkóstoltam és tényleg savanyú volt. Az egész raklapot nem tudtam leellenőrizni ezért szóltam a főnöknek és visszaadtuk a vevőknek a tejek árát, a tejetek pedig másnap reggel visszaküldtük a fuvarosokkal. Van ilyen, mindenhol előfordulhat. Mindenképpen szólni kell a boltnak ahol vetted!

2010. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
B0ármelyik liszt kukacos lehet nem azért van mert updates.
2010. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, de 1000 ftos lisztet nem ezért vesz az ember:D
2010. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ez komoly,még jó hogy észrevetted. Vissza kellene vinned a boltba ahogyan már sokan írták is. Szerintem nem különbözik semmiben a normál liszttől, nagy hazugság az egész nem azért van a norbiéknak százmilliós házuk stb....
2010. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!