Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók! Mit ajánlotok...

Fogyózók! Mit ajánlotok fehérhús és zöldségköret helyett ebédre?

Figyelt kérdés

Pár hónapja fogyózom, több-kevesebb sikerrel. Az ebédem ált. vmilyen fehérhús és zöldköret. Nagyon szeretem, de már unom.

Van vmilyen más ebédötletetek? (a barnarizsről már hallottam, de a rizst nem szeretem)

Köszi!


2010. dec. 29. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Spenót főtt tojással.
2010. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Székelykáposzta, persze kenyér nélkül.
2010. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is minden nap, de néha ihatsz ebéd helyett valami diétás turmixot. Egy étkezést ki lehet váltani vele, némelyikben van zsírégető összetevő, ízben elég erősek. Én ma azt ittam, tele is vagyok, de vacsorára fehérhusi lesz.
2010. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tojásfehérjéből tojáspörkölt, kevés zsiradékkal elkészítve.
2010. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

zöldségleves, gombaleves, káposztaleves

főtt krumpli, köles

durumtészta (nem hatalmas adag) rá tehetsz sovány túrót

sütőtökös hús

halak

lecsó

2010. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szekelykaposzta spenot kilove. nem is ertem a valaszadok nagy reszet. inkabb marhahus naturan olivaolajban kisutve es egy sohajtas koretkent.ha nem birod megallni hogy ne egyel koretet nem tudom,pl.1 darab paradicsom,vagy 1 uborka,de utana ne csodalkozz ha fel van puffadva a hasad. mivel a zoldsegek puffasztanak,es ilyenkor a fogyozok nagy tobbsege nem erti miert nagy a hasa.
2010. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző:

Igen, de az nem "hízás", mert reggelre visszahúzódik.

2010. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en tudom,csak a fogyozok nagy tobbsege nem tudja.
2010. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja,es reggelre nem huzodik vissza,mivel a zoldsegek emesztesehez kell legalabb 2 nap. ami persze nem baj.....
2010. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért is van a spenót és a székelykáposzta kilőve? A spenótot nem feltétlen kell telesűriteni liszttel, és a savanyú káposzta kifejezetten jó fogyókúrázóknak. Persze nem félkiló zsirral elkészitve.
2010. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!