Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok? Eddig fogytam,...

Miért hízok? Eddig fogytam, napról-napra, de most híztam, és nem megy le.

Figyelt kérdés

114,6 kg vagyok jelenleg. 117-ről indultam november elején, azóta sokat változtam, lett izmom is, formásabb lettem, stb

Viszont kb karácsony óta (nem zabáltam be, sőt, kb alig ettem, mert mindentől hányingerem volt) nem fogyok, sőt.. Felhíztam 113,3 kg-ról 114,6-ra, és ez azóta marad, vagy felmegy hirtelen 115 körülire... :S


Most még kevesebbet eszek, próbálok még többet biciklizni, de semmi..


Mi történhetett?


2011. jan. 2. 12:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nagyon ügyes vagy.am az izom nehezebb mint a zsír,szóval a kg-okkal nem kell foglalkozni.én 60 kg vok és nem tudok fogyni.tavaly ilyenkor 65 vtam és nyáron lefogytam 57re fogyózás nélkül,csak kicsit többet sportoltam.és most az a 3 kg nem megy le sehogy,sőt kevesebbet eszem mint eddig és mégis néha hízok.én ráfogom a télre,mert akko rmindig dagibb vok.de ne keseregj,menni fog :) ÉS mire nyár lesz te leszel a legszexibb a strandon :) vt egy bnőm aki kb. 100 kb volt,most 60 kg fél év alatt fogyott le.a pasik a strandon csak úgy ámlultak h milyen szexi lett :)
2011. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Tök aranyosak vagytok :)

Sok bunkó válaszra számítottam, hogy hogy lehetek iylen igénytelen, hogy 17 évesen majdnem 120 kg vagyok, de szerencsére nem ilyenek jöttek :)


Folytatom, remélem nyárra én is szép leszek, és mehetek strandra. :)

2011. jan. 2. 13:49
 13/17 anonim ***** válasza:

"nekem nem csak 1 kg-t.. :S Kb 2-3at."

Most ezt nem sértésként írom, félre ne értsd, de az az 1 kg kb 50-55 kg-osokra vonatkozik.

Normális, hogy a Te súlyodnál ez 2-3 kg, én 75 kg vagyok, és nekem is van, hogy olyankor 77 is vagyok.

Ráadásul az sem mindegy, amit eszel (most nem a hízlaló ételekre gondolok, hanem van olyan, amit lassabban dolgoz fel a szervezeted, és akár 3 napba is beletelhet, amíg "visszaállsz".)

2011. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem sértésnek vettem :)

Amúgy nem igazán érdekel az víz amit visszatart a szervezetem, de ez az 1 kg igen, ami nem víz :S

2011. jan. 2. 14:13
 15/17 anonim válasza:

Nem elég csak biciklizni.Járj futni!És kezdj el diétázni.

De ez mind csak úgy lehetséges ha nagyon szeretnéd.

Táplálkozz egészségesen!(zöldség/gyümölcs)

Egyél kevesebb nasit!

Ha ezeket betartod biztosan fogsz fogyni.

Remélem tudtam segíteni.


ui.:De semmiképpen se koplalj.

2011. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, de el se olvastam amit írtál, a "járj el futni" után...

Szeretnék még 10 év múlva is járni..

2011. jan. 2. 14:35
 17/17 anonim ***** válasza:

a mérleg helyett valami sokkal jobbat mondok Neked :) mérd le magad minden héten mérőszalaggal (comb, has, fenék, úszógumik), és jegyezd fel őket táblázatban. ha a súlyod csak lassan változik, a centik szépen fognak lemenni, és ez nagyon megnyugtató lesz :)

elvégre nincs kiírva a súlyod a homlokodra, mindenki az alakodst látja ;)

2011. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!