Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok? Eddig fogytam,...

Miért hízok? Eddig fogytam, napról-napra, de most híztam, és nem megy le.

Figyelt kérdés

114,6 kg vagyok jelenleg. 117-ről indultam november elején, azóta sokat változtam, lett izmom is, formásabb lettem, stb

Viszont kb karácsony óta (nem zabáltam be, sőt, kb alig ettem, mert mindentől hányingerem volt) nem fogyok, sőt.. Felhíztam 113,3 kg-ról 114,6-ra, és ez azóta marad, vagy felmegy hirtelen 115 körülire... :S


Most még kevesebbet eszek, próbálok még többet biciklizni, de semmi..


Mi történhetett?


2011. jan. 2. 12:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Már tökre el vagyok keseredve :(

Félek, hogy fel fogom adni..

2011. jan. 2. 12:23
 2/17 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne add fel, nagyon ügyes vagy, csak így tovább! Ha feladnád, elveszne az eddigi munkád is, azt ugye nem akarod? Ez már nagyon szép teljesítmény, csak kitartás! Hamarosan már eléred az álmod, gondolj erre. Biztosan nagyon szép leszel.


Na, remélem, sikerült egy kis lelkesedést adnom. :)


Sportolsz is, ugye? Mert akkor valószínűleg izmosodsz, az izom pedig nehezebb, mint a háj, így lehet, hogy a mérleg többet mutat most, de az alakod szebb lesz közben. Csak így tovább!

2011. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, és nehogy elkezdj koplalni ám emiatt. Sportolj és folytasd a diétádat, az a legjobb. :)
2011. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amúgy karácsonykor se koplaltam, egyszerűen eltűnt az étvágyam, és mindentől hányingerem volt (menzeszem miatt), bár próbáltam enni valamennyit...

Most kevesebbet eszek mint karácsony előtt, de így is felment.. :(


Amúgy igen sportolok, 2 naponta 35-50 perc szobabicikli, és izmosabb is lettem, meg formásabb, szóval ennek örülök.. :)


Csak nekem sokat számít a mérleg, ha látom számokba is, ahogy napról napra változik.. Csak ne felfelé:S

2011. jan. 2. 12:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor biztos az izmosodás miatt van, ne keseredj el. :) A mérleget meg nem kell minden nap nézni, bár tudom, nehéz megállni. :D
2011. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szabadna :) De ha kevesebb, akkor az ad erőt, hogy folytassam, ha meg kicsit több, akkor aznap többet biciklizek, vagy egy picit kevesebbet eszek.. :)


Amúgy lehetne izmosodás, csak így ünnepeket között nem is bicikliztem szinte, mert nem bírtam 15 percnél többet..

2011. jan. 2. 12:34
 7/17 anonim ***** válasza:
De előtte gondolom igen. Ez nem egyik napról a másikra alakul ki. :) Csak türelem.:)
2011. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi, tök aranyos vagy :)

Amúgy kb 2 hónapja csinálom, és kicsit kevéslem ezeket az eredményeket.. :( Jó, nem 4-5 hónap alatt akarok világot megváltani, de azért mégis.. Ekkora súlyból.. :(

2011. jan. 2. 13:11
 9/17 anonim válasza:

A "hízásnak" az is lehet az oka, hogy menstruáció közben a szervezet vizet tart vissza, és ilyenkor még a normál testalkatúakkal is megtörténik, hogy többet mutat a mérleg fél kilóval, 1 kilóval. Szerintem nagyon valószínű, hogy ez az oka. Egyébként olvastam egy könyvben, hogy a fogyást nagyban elősegíti, ha este, lefekvés előtt 1 órával eszel pár falat fehérjét (szigorúan zsírmenteset, tehát pl. párolt csirkemell vagy light mozzarella), és utána iszol egy kis citromos vizet. Ezután már semmit nem szabad enni. Ez állítólag beindítja a zsírbontást.

Különben pedig tényleg nagyon ügyes vagy, hogy már 2 hónapja kitartasz, semmiképp ne hagyd abba, biztos, hogy meglesz az eredménye. Sok sikert hozzá!

2011. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Tudom, hogy visszatart vizet a szervezetem, bár nekem nem csak 1 kg-t.. :S Kb 2-3at. De ezt nem is vettem figyelembe, úgyis távozik.

2011. jan. 2. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!