Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet így strandra / uszodába...

Lehet így strandra / uszodába menni?

Figyelt kérdés
Szóval 20/L vagyok, lefogytam 30 kg-t majd visszahíztam 20-at (anyukám betegsége miatt, lelki válság), majd ismét leadtam a 20-at. Ráadásul viszonylag gyorsan csináltam mindezeket. Ezt csak azért írtam le, hogy el tudjátok képzelni, hogy nézek ki. Most normály súlyú vagyok, viszont ha lehajolok, lóg le a bőr a hasamról, meg szóval így lötyög rajtam a bőröm, ha járok... :$ Éshát ez 20 évesen elég sz*r azért... A többi velem egykorúnak feszes még a bőre, én meg olyan vagyok, mint valami 40éves :S Még uszodában nem is gáz annyira, de strandon... persze az most nem aktuális, de érdekel a véleményetek. Ti kimennétek így a helyemben strandra?
2011. jan. 2. 15:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

amúgy 158 cm vagyok és 50 kg most

plasztikai műtét(ek)re nincs pénzem

2011. jan. 2. 15:47
 2/12 anonim válasza:
Nagyon gyorsan adtad le.Azt hiszem ilyenkor sokat kell mozogni,
2011. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez most kérdés volt? Igen, mondom, viszonylag gyorsan adtam le. A mozgást sem hagytam abba, de attól nem igazán lesz feszesebb a bőröm. Legalábbis annyira nem, hogy normálisan nézzek ki. Ez már így marad. :(
2011. jan. 2. 15:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan mehetsz. vannak a strandon 120 kilós lányok kis bikiniben, akkor te is nyugodtan mehetsz. lehet hogy lesz aki furin méreget majd de nem kell vele foglalkozoni.
2011. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amíg dagadt voltam, én is kimentem, merthát az olyan "átlagos" dolog, de ez... olyan furcsán nézek ki
2011. jan. 2. 15:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Nincs meghatározva, hogy hogy kell kinézni. Az megy úszni, aki csak akar. Akinek meg nem tetszik, az nézzen előbb magára, nem hiszem, hogy rajtad kívül csak tökéletes bőrű fiatal, vékony lányok járnának uszodába.
2011. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Én nem mennék ki, mert nagyon kritikus vagyok magammal szemben. Emiatt sem járok már pár éve strandra. Ettől függetlenül másokat sosem méricskélek, nem érdekel kinek milyen bőre van, hány kiló stb.


Szerintem nyugodtan menj ki. Addig még amúgy kicsit visszahúzódhat a bőröd. Sportolj intenzíven, ha megteheted néha járj el infraszaunába (az nagyon szépen feszesíti a bőrt) és kenegesd feszesítő krémekkel.

2011. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak. Vannak 120 kilósok is bikiniben. Mindenkinek megvan a szépséghibája. Sportolj sokat, hidd el az is segít.
2011. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. jan. 2. 16:05
 10/12 anonim ***** válasza:
légy nyugodt :) a normális emberek nem fognak ezért "megnézni".. azok a p*csák akik meg mások cikizésével fényezik magukat, azok nem érdemlik meg hogy foglalkozz a véleményükkel! légy büszke magadra hogy leadtad ezt a nem kevés kg-ot, én csak gratulálni tudok, és felnézni rád! sportolj tovább, csak jót tesz ;)
2011. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!