Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet így strandra / uszodába...

Lehet így strandra / uszodába menni?

Figyelt kérdés
Szóval 20/L vagyok, lefogytam 30 kg-t majd visszahíztam 20-at (anyukám betegsége miatt, lelki válság), majd ismét leadtam a 20-at. Ráadásul viszonylag gyorsan csináltam mindezeket. Ezt csak azért írtam le, hogy el tudjátok képzelni, hogy nézek ki. Most normály súlyú vagyok, viszont ha lehajolok, lóg le a bőr a hasamról, meg szóval így lötyög rajtam a bőröm, ha járok... :$ Éshát ez 20 évesen elég sz*r azért... A többi velem egykorúnak feszes még a bőre, én meg olyan vagyok, mint valami 40éves :S Még uszodában nem is gáz annyira, de strandon... persze az most nem aktuális, de érdekel a véleményetek. Ti kimennétek így a helyemben strandra?
2011. jan. 2. 15:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2011. jan. 2. 16:59
 12/12 anonim válasza:

Ne foglalkozz senkivel! Te el akarsz menni? Akkor el kell menni, és kész! Járok úszni énis, nem vagyok sovány sajnos, de mikor láttam, hogy nem csak én vagyok aki nem egy izomhegy, és csajok is vannak akik nem vékonyak (sőt..) akkor megnyugodtam! Az, hogy a bőröd "lötyög" ne érdekeljen! Ha valakit ez zavar, mehet máshova is....


27F

2011. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!