Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelően étkezem, ha a...

Megfelelően étkezem, ha a fogyás a célom?

Figyelt kérdés

A mai napom:

Reggeli: 1 sz pirítós kenyér, 1 pohár tej

Tízória: 2 mandarin

Ebéd: húsleves tészta nélkül, 2 sz hús rizibizivel

Uzsonna: 1 mandarin, 1 natúr joghurt

Vacsora: 2 tojásból lesz rántotta sonkával

22 éves lány vagyok, 165/65


2011. jan. 9. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
zsíros rántotta nem túl jó ötlet
2011. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
már nemazért, de mióta kell a rántottához zsír/olaj? :D a két tojást felvered, összekutyulod és zutty a serpenyőbe.. én soha nem tettem még alá olajat :O
2011. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a sárgája miatt mondja, de szerintem két tojás sárgája nem olyan nagy mennyiség o.O. Igazából összességében vagyok kíváncsi a véleményetekre. Meghát ha valami nem jó, akkor ajánljatok helyette mást :).
2011. jan. 9. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Az olaj miatt mondtam, eszembe se jutott hogy lehetc sinálni olaj nélkül, bocsánat..
2011. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ugyan, semmi gond, csak fura volt nekem hogy zsírosnak mondod a rántottát. dehát mostmár ezen is túl vagyunk :) remélem nem volt "letámadó" a hangnemem :)
2011. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az ebédig ma ugyanez volt az étrendem :D szerintem tökéletes ;)
2011. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

hogy csináljátok hogy ettől még fogytok?

én sosem eszem ennyit egy nap,és mégsem fogyok.nincs édesség sem cukros üditő csak viz,!?

2011. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó, jókérdés erre szívesen kapnék én is valaszt.
2011. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát aki elcseszte, mert túl alacsonyra vitte a kajabevitelt annak hozzászokik a szervezete, és lassan már egy salátalevéltől is hízik.. szarügy eléggé, de így jár aki nem ésszel csinálja
2011. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én nem ész nélkül csináltam,inkább csak ennyi a napi amit megeszek és nem fogyókúráztam.csak csodálkozom hogy más ettől még fogyni is tud akkor mennyit evett előtte???
2011. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!