Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bánatomban újból visszatértem...

Bánatomban újból visszatértem a régi étkezési szokásaimhoz e héten (4 napja), pedig már 2 hete fogyókúráztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hajlamos vagyok evésbe fojtani a bánatom, elég szomorú tudok lenni néha,és ez megvigasztal.

Szeretnék visszatérni a fogyózáshoz,de egyre inkább úgy érzem, h drasztikusabb módszerek (pl hányás) nem nagyon tudok fogyni. Nem szeretnék megint beteg lenni :'(


2010. febr. 4. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha mindig az evésbe menekülsz akkor ennek sosem lesz vége. érdemes lenne egy kicsit magadban rendet rakni. arra törekedj, hogy ha bánatod van azt más dologgal próbáld elűzni. pl sétálj egy nagyot, menj el kirándulni. nézz meg egy jó filmet,olvass, jógázz, igyál meg egy csésze teát. hidd el az önismeret az első lépés a sikeres fogyás, életmódváltás előtt.
2010. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magaodn és kezd el újra! Nincs ÖNSAJNÁLAT!!!:)Sok sikert!
2010. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te már most beteg vagy.

Lelki beteg.

Menj el dilidokihoz, hátha tud rajtad segíteni. Addig is teljesen felesleges bármilyen "kúrába" kezdened, ha 2 hétig sem bírod. Egyszerűen értelmetlen így.

Ha nem tudod összeszedni magadat, csak magadat okolhatod....de tudod kellenek az ilyenek is. Ha másért nem, elrettentő példának.

2010. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!