Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória ez? Reggel ittam...

Hány kalória ez? Reggel ittam egy kávét 2 cukorral, utána kb 3 marék nestléé fitness gabonapehely 2 evőkanál mézzel,4 nápolyi -->lent folytatom

Figyelt kérdés
bablevesből a csülök, brokkolikrémleves pirított baconnal, fél csomag psiztácia, fél zacskó kölesgolyó, este pedig kenyér sok vajkrémmel (ha evőkanállal nézzük akk kb 3 evőkanál) és 3 szelet sonkával. tudom h nagyon sok kaja, de falási rohamaim vannak. segítség!!!:'(
2011. jan. 20. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez elég sok, már ha csak a pisztáciát vesszük...kb. 300 kal csülök is 300 kal, kenyér vajkrémmel 450 kal, kölesgolyó 150 kal, bacon+leves legalább 250kal...hát kb. 1400 a minimum:S

így nem lehet fogyni.

2011. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alsóhangon is legalább 2000 kalória. Javaslom hogy ne akarj minden jót elhagyni a fogyókúránál, mert az falási rohamokhoz vezet. Inkább számolj kalóriát, és egyél mindenfélét.
2011. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy összességében nem volt sok, de ezek hízlaló, egészségtelen ételek voltak.Tehát itt inkább nem a mennyiséggel volt a baj, hanem a minőséggel.Ha falási rohamaid is vannak, próbálj meg egészséges, kalóriában szegényebb ételeket enni.Szerintem is több volt, mint 1400 kcal.Amúgy meg 1400 kcal-val is lehet fogyni, sőt minél lassabban fogysz, annál egészségesebb, és nem hízod vissza , de a gyors diéták, azoknak az eredménye csak hízás lesz, mert a dupláját is vissza lehet hízni.
2011. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én ezt a kaját nagyon soknak érzem, és nagyon bűntudatom is van tőle de mégis magamba tömöm. nem tudok uralkodni magamon. most is benyomtam pluszba 1 nápolyit meg vagy 3 evőkanál kakaóport:S:Sááá
2011. jan. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!