Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel mennyi idő...

Ezzel a módszerrel mennyi idő alatt fogyhatok vajon le ha betartom szigorúan?

Figyelt kérdés
Csak zöldség és gyümölcs,ha éhes vagyok, heti 3x egy kis hús.Mellette citromos víz, zöld tea, vitaminok, és minden nap 45 perc torna Norbival úgy, hogy betekercselem magamat csípős paprikás olajjal 2 naponta(ami zsírégető és feszesítő ..), ezzel mennyi idő alatt tudnék leadni kb 30 kilót?Ja és ha jönne a jó idő mennék futni is. Elszánt vagyok.Csak kérdés hány hónap kellhet ehhez hogy elérjem a célomat?Normális válaszokat kérek.Köszi
2011. jan. 29. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha biztonságosan akarsz fogyni, kb 1 év, de ne légy túl szigorú önmagadhoz! Kitartást és sok sikert! :)
2011. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen=)

csak azért igyekeznék, mert nem sokára nyár, nem szeretném ha ugy telne mint az eddigiek:(

2011. jan. 29. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértelek, rajtam több, mint 25 kiló felesleg volt (78 kiló voltam, most 62 vagyok, a magasságom pedig 173 cm) 50-55 kiló az álomsúlyom. Én ezt a 16 kilót úgy fogytam le, hogy kevesebbet ettem, de szinte ugyanazt (fehér kenyér helyett teljes kiörlésűt ettem, és a többi ételemet is jobb minőségűre cseréltem, plusz bevezettem a napi 4-5-szöri étkezést) és kevesebb csokit ettem. Nem tornáztam sokat, néha bicikliztem, majd a jobb időben kocogni szeretnék, remélem összejön majd :) Az én nyaraim ir szörnyűek voltak, csak idegen strandokra mertem menni, ahol biztos nem találkozok ismerősökkel, sose napoztam, alig volt egy kis színem, arról, hogy semmi önbizalmam nem volt, ne is beszéljünk... Végülis szerintem 6-7 hónap is elég lehet, de szerintem először próbálj úgy váltani, ahogy én, ne legyen ilyen erős a határ. Sok sikert újra! :)
2011. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!