Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csípőről hogy lehetne lefogyni...

Csípőről hogy lehetne lefogyni egy kicsit?

Figyelt kérdés
Már táncolok meg minden, de nem igazán segít!!! Max megtartom a súlyomat(55kg)Ja, és vádlit is jó lenne kicsit izmosítani, de attól félek, hogyha izmosodik, akkor nagyobb lesz..:S Szóval elkelne egy kis segítség!! Előre is köszi!!! :)))
2011. febr. 9. 21:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Csípőből fogyni, hát alkatonként más. Mert leginkább formálni lehet tornagyakorlatokkal. Ha megfelelő gyakorlatokat csinálsz a vádlidra, és nyújtassz is szerintem nem lesz vastagabb.
2011. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kicsit pontosabban, hogy mit kéne tennem? Mármint, hogy milyen gyakorlatokat kéne csinálnom? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, csak kicsit aggaszt a dolog!! :S
2011. febr. 9. 21:37
 3/4 anonim válasza:
39%
ne zabálj
2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
78%
én elkezdtem furni,korizni rubint rékázni... na a belem maradt ugyan akkora. a vádlim be van dagadva, vagy nem tudom,de nagy lett,és a fenekem is formás,a combom is fogyott..de a belem húúú :(
2011. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!