Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csipőről hogyan lehet lefogyni...

Csipőről hogyan lehet lefogyni? Futáson kivül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nyiss fitnessz üzletet és a pénzügyeidet fektesd be a csípőd leadásába.
2009. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ennek a kérdésnek az "üzlet és pénzügyek"-kategóriában a helye?

Csipőről egyébként még sosem hallottam, így azt nem tudom, hogy lehet onnan fogyni. Ha a csípőre gondoltál, akkor elég, ha beíro az oldal keresőjébe azt, hogy "csípő", illetve "fogyni", és kb. 250 kérdést fog kidobni.

2009. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen kategóriában??Fogyókúrák,egyéb kérdésben van benne....
2009. dec. 12. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Szobabiciklivel. Dupla siker, ha folpack-al betekered a kellemetlen részeket.
2009. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem:)köszike a válaszokat:) leg magic-kel le lehet?Mert igazából fogyni nem szeretnék sehonnan,egy kicsit csipőről:)
2009. dec. 12. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
csípőből úgy fogsz fogyni ha mindenhonnan fogsz. azaz diéta és sport. ha kevesebb zsír lesz a testeden akkor a csípődről is megy le.
2009. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj:) akkor maradok ilyen:) mert nem vok kövér,sőt sokan mondják hogy vékony vok,csak egy kicsi van sztem a csipőmön:):)
2009. dec. 14. 19:11
 8/9 anonim válasza:
én egyszer látam olyat a tévében hogy jobbra és bara hajolsz ugy ahogy torna órán szokták feszül a csipö és megy le a zsir is de ezt még a tesi tanárom is mondta minden nap meg csiálsz elöször 10-10 utána növeled modnjuk 2-sével max 2-3 hét mulva meg is lesz az eredménye remélem segitettem :D
2009. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszike:)kipróbálom:)
2009. dec. 15. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!