Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyárig lefogyni...

Hogyan tudnék nyárig lefogyni 13 kilót?

Figyelt kérdés

157 cm vagyok 70 kilóval. Régebben 57 voltam, és ezt lehet mondani a legjobb súlyomnak. Azóta eltunyultam, de megbántam ezt, és szeretnék visszafogyni.


Volna még pár kérdésem, hogy ilyen kaliberű fogyáshoz milyen fogyasztószert, mozgást és étrendet javasoltok? Köszönöm :)


2011. febr. 13. 21:54
 1/6 anonim válasza:
Igyél tejet uborkára (ezt egy hétig), és minden kijön belőled, ami felesleges. ;)
2011. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát de attól hogy kijön belőlem ami fölösleges, a zsírréteg ottmarad (pedig az is felesleges :P). Amúgy mint fogyitabletta, a herbál zsírégető nem jó?
2011. febr. 13. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Mozgás bármi jó, naponta legalább 1 óra legyen, de azért intenzív.

Kaja mindegy, ha nem zabálod tele magad, de azért nem árt kerülni a nassokat, meg a szokásos, amitől tiltják ilyenkor az embert.

Semmi extra, pici odafigyelés és menni fog. Fogyasztószert ne használj, anélkül is menni fog.

2011. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tyler913 ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Szerintem nezz korul az ezzel foglalkozo "szak" honlapokon, mint peldaul a [link]

ahol rengeteg hasznos informaciot talalhatsz.

13 kilotol jol megtervezett etrenddel es mozgassal 3-4 honap alatt gond nelkul megszabadulhatsz.

Azert diohejban par dolog:

1.napi tobb kisebb etkezes (5-6 akar)

2.cukros,olajos,zsiros etelek mellozese

3.sovany husok,nyers zoldsegek,salata,gyumolcsok,zsirszegeny turo,magvak,teljes

kiorlesu cuccok ajanlottak

4.Egyszeru szenhidratot csak reggelire es edzes utan fogyassz

5.Magas zsir- es szenhidrattartalmu etelt csak delelott fogyassz,delutan pedig csak konnyu eteleket,pl. salatat parolt vagy grillezett csirkemellel vagy hallal

6.Este 6 utan mar csak jelzesertekuen egyel,ha megehezel,lehetoleg egy kis turot

7.Igyal sok vizet!Etkezesek elott is ajanlott,megtolti a gyomrod,igy hamarabb erzed magad jollakottnak.

8.Mozgasnak valassz valami olyat,amiben oromod leled,es csinald azt (ajanlom az uszast,aerobikot,biciklizest,elliptikus trenert,pilatest-a sort hosszan folytathatnam.A futast viszont hanyagold ezzel a sullyal.Mozogj 1 orat legalabb heti 4 alkalommal

9.Nehogy eszedbe jusson koplalni!Tessek enni rendesen,csak eppen az nem mindegy,hogy mit es mikor.Szamold ki a Neked szukseges napi kaloriaerteket (a neten talalsz kalkulatorokat),es vezess kajanaplot,ahova MINDENT felirsz,amit megeszel.Igy nehez csalni a kajaval.


Sok sikert,remelem,segitettem.

2011. febr. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tyler913 ***** válasza:

Elozo vagyok megint.Ne hagyd magad felrevezetni,nincs olyan csodaszer,amely dieta es edzes nelkul lefogyaszt.A munkat ugyanis nem lehet megsporolni.Az ajanlott honlapon talalhatsz olyan szereket,amelyek segitenek a hatekonyabb zsiregetesben,de ezek csak a dieta+edzes kombinaciojara segitenek ra,onmagukban semmit nem ernek.

Ja,es meg valami: sokan beleesnek abba a hibaba,hogy koplalni kezdenek,es egy het alatt ledobnak 6-8 kilot is akar.Csakhogy ennek a nagy resze viz es izom.Ha hirtelen ilyen sokat fogysz,valamit rosszul csinalsz.Az egeszseges (zsirbol valo) fogyas uteme 0,5-1 kg/het,erre torekedj.

2011. febr. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ezekkel tisztában vagyok. a Fogyiszert úgy kérdeztem természetesen, hogy edzés és megtervezett étrend mellé, nem magában. Olvasgattam más kérdéseket, és láttam hogy csak mozgással együtt hatnak. Arra kérdeztem, hogy ilyen jellegű változtatás mellé melyik a legjavasoltabb?
2011. febr. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!