Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig szeretnék lefogyni 6...

Nyárig szeretnék lefogyni 6 kilót de hogyan?

Figyelt kérdés
milyen étrenddel lehet ezt elérni ? és heti 3szor egy-másfél óra mozgás. ???
2011. márc. 5. 20:05
 1/9 anonim válasza:

Egy személyes tapasztalat, egy "diéta" ami nekem bejött, nem éheztem, nem ettem zsírosat... 5 hét alatt 8 kilót fogytam, nem hirtelen, s mai napig tartom az új súlyom s ez volt augusztusban - ha gondolod:

zabkását ettem 6 dl vízbe 5 ek zabpehely. Felmelegíteni a vizet, bele a zabpehely s együtt felforralni. Egy kis fahéj az ízéért. Semmi cukor, először fura volt, de megszoktam. 10 perc állni hagyni, aztán lehet is enni. Elfeleztem kettő adagba. Reggel 7kor ettem egy adagot, 11-kor 1 alma, barack bármi gyümi, 2-3 fele ahogy éreztem, hogy éhes vagyok a másik adag (hűtőben eláll addig), este fele még egy gyümi. Mellette fél óra séta, s nem messze volt vízpart délelőtt és délután fél-fél óra úszás, rosszabb időben kocogás. A zabpehely nagyon elismert, alacsonyak az értékei, nem hizlal.

Nekem ez jött be. Sok sikert.

2011. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5 héten keresztül csak zabpelyhet ettél??????azért ez durva...

Én is szoktam enni,de csak ezen élni???

2011. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én úgy csinálom h reggel kukorica pelyhet eszem tízórai gyümi (ált.: narancs) ébéd amit ana főz de univerzális lisztből és nádcukorból 5 órai gyümi Vacsi meg eg phár tej vag víz És mellette eszem csokit chipset is De ezeket ritkán már 7 kilót fogytam
2011. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi (: amugy 5 héten keresztük csak ezt etted?
2011. márc. 5. 20:50
 5/9 A kérdező kommentje:
3. és mi óta csinálod? :)
2011. márc. 5. 20:51
 6/9 anonim válasza:
másfél hónapja és mellette ugrókötél felülés és Rubint Réka Add Önnmagad
2011. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi !! :)
2011. márc. 5. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt 11 kg ment le így:

Reggeli: ch, hogy legyen energia, tk zsemle, sovány feltét bár mostanában (mióta rájöttem, hogy a sonka drágább mint a hús :D) a zsemlébe is húst rakok csak nagyon vékony szeletet. Tejet is szoktam inni.

Tízórai: alma vagy narancs vagy 4-5 mandarin vagy egy marék mag

Ebéd: sovány hús rizzsel, zöldséggel, ha van leves, szoktam enni még mellé csak tészta nélkül, főzeléket is szoktam enni, általában saját magával sűrítem

Uzsonna: njoghurt, tojás

Vacsora: mint az ebéd de ilyenkor rizs nélkül, alacsony ch tartalmú zöldséggel (salátával) vagy túró vagy tojás, ha kevésbé vagyok éhes akkor egy joghurt

Heti 3-4x edzek. Persze be kellene lőnöd magadnak a ch és fehérjebeviteled, úgy lenne a legjobb.

2011. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1. vok - bocsi, de most tudok írni, igen 5 hétig ezt ettem, s most is sokszor eszem, megszerettem:)
2011. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!