Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit Csinálok rosszul? Másfél...

Mit Csinálok rosszul? Másfél hónapja próbálok fogyni, vacsorára csak diétás turmixot iszok, járok konditerembe ahol 10 perc futógáp,15 perc taposó és még hasizomgyakorlatokat csinálok, és mégse ment le egy kg se.

Figyelt kérdés
Mi az amit nem jól csinálok szerintetek?Kb 10-12 kg-tól szeretnék megszabadulni.
2011. febr. 16. 11:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Linkelj, mert eddig semmit nem bizonyítottál:


[link]


Ha egy ilyentől szerinted hízni lehet, akkor szerintem te a fogyókúra topikba ne írj többet

2011. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
De úúúristen most itt nem ezekről volt szó... :DDD Ááá olvasd már el a válaszaimat légyszíves.
2011. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Elolvastam, de semmit nem linkeltél.


Így meg semmit alapja nincs annak amit mondasz, mutass nekem egy ilyen fogyókúrás terméket ami ilyen néven van és tele van szénhidráttal,(persze nem tudsz csak már ciki lenne beismerni)

2011. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Bocs nem akarok beleszólni a vitába csak annyi hogy aturmix amit ittam Diet Shake névre hallgat,vanília eper izesítésű,egyelőre ennyi jut eszembe.De most már tényleg nem merem inni,csak jó lenne ha azt írnátok inkább mi az ami jó helyette.
2011. febr. 18. 12:25
 25/27 anonim ***** válasza:
48%

Úúúúristen te agyatlan! Honnan linkelnék neked? Ha belinkelek egy képet, te attól tudni fogod, hogy miből mennyi van belőle??

Mondom, menj el egy müllerbe, vagy bárhova, tescoba, és nézd meg.

És igen, linkelnék, csak te annyit nem érsz, hogy miattad keresgéljek utána neten.

2011. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Ha belinkelek egy képet, te attól tudni fogod, hogy miből mennyi van belőle??"


Nem, de az alapján rá lehet keresni a termékre. Ki az agyatlan?


"Mondom, menj el egy müllerbe, vagy bárhova, tescoba, és nézd meg.

És igen, linkelnék, csak te annyit nem érsz, hogy miattad keresgéljek utána neten.

"

Hehe, tipikus menekülő hozzáállás.

Mindketten tudjuk hogy azért nem linkelsz, mert nincs mit, és akkor kiderülne hogy nekem van igazam.


De nekem az is oké, ha elmondod hogy 100gban mennyi kalória, szénhidrát van, aztán ha megyek tescoba össze tudom hasonlítani az összetételt azzal amit most (nem) fogsz elmondani


Ha bizonyítani akarod az igazad, akkor mutass bizonyítékot, és elismerem hogy te tudod jól.

Ha meg nem akkor fröcsögj nyugodtan, magadat csapod be meg szerencsétlen kérdezőt

2011. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jézusom, ezzel a vitával biztosan sokat segítettetek a kérdezőnek... Miért kell így "beszólogatni" egymásnak? Ilyen hülyeségre pazaroljátok az időtöket? Inkább fussatok egyet, hátha lenyugszotok!

Amúgy én sem fogytam eddig csak 2kg-ot (80kg-ról indultam), ennek ellenére a nadrágjaim bővebbek és tök más az alakom! Mondjuk én hetente 1* spininnelek, 2* aerobicozom és a többi napokon itthon tornázom Rékára/Norbira illetve zumbázom. A kajában annyi változás van, hogy kenyeret csak reggelire eszem (tk), az ebéd normális adag, de próbálok olyat enni, ami nem 1500 kalória és sokat iszom. Kitartás! Ja, és a futást én sem javaslom, míg sok a felesleged!!!

2011. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!