Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tökmag egészséges? Lehet...

A tökmag egészséges? Lehet enni tökmagot fogyókúra közben? (Persze nagyon ritkán. )

Figyelt kérdés
Már elég rég ettem tökmagot, és most megkívántam.Sajnos meg is ettem belőle két marékkal.Belefér néha a fogyókúrába, vagy most elrontottam a fogyókúrám?
2011. febr. 18. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A tökmag hízlal,és mivel "zsíros" mag így a bőrödnek is árt.Ha valaki sok tökmagot eszik,az pattanásos is lesz tőle,nem csak duci...
2011. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 marékkal ne egyél meg egy nap ugyanis tényleg magas a kalóriatartalma. A zacskóra rá van írva mennyi kalóriát tartalmaz(nem mindegyikre)! Én minden nap eszem kb. 10 szemet. Teli van vitaminnal és ilyenkor télen nagyon hasznos.
2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom...Anyum diétázik, nagyon csinos-vékony, mégis megeszik esténként egy csomó tökmagot.

Se a bőre nem pattanásos, se elhízva nincs.

2011. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szoktam tökmagot enni, pl. megveszem azt a mogyis 200g-os csomagolást és 2 hétre beosztom (mondjuk minden 3. nap eszek egy kicsit filmnézés közben), és ettől még fogyok :) szokták mondani, hogy néha még egészséges is :) egyébként én anno filmnézés közben mindig csipszet meg csokit zabáltam, ahhoz képest szerintem sokkal jobb tökmagot enni
2011. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ti hülyék vagytok. a tökmag nem hízlal, minden mag és természetes szálas rost egészséges, ráadásul helyette nem tömöd magad tehát még a fogyókúrás étrendbe is bőven belefér. ha eleve nagyon zsíros a bőröd akkor okozhat gondot, de ennyi. láttatok már olyat aki tökmagtól hízott meg? idióták.
2011. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!