Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen akaraterőm?

Figyelt kérdés

Pontosan tudom,hogy hogyan is kéne lefogynom,csak akaraterőm nincs túl sok,pedig nagyon le akarok fogyni,de pár nap után feladom,vagy ha meglátok egy finom,de nagyon hizlalós kaját,mindig elcsábulok:(

Elsősorban magamért akarok lefogyni,utána meg persze a pasik miatt,de magam miatt főképp:)

Mit tegyek,hogy motiváltabb legyek?


2011. febr. 18. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha leakarnál fogyni, akkor lefogynál... Ez ilyen egyszerű. Nem akarod eléggé. Ha fegyvert fognék a fejedhez, simán meg tudnád állni, hogy ne egyél sz@r kajákat... Ha úgy meg tudod állni, akkor most is meg tudod...ennyi.
2011. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen , de ha valakinek a fejhez fegyvert fognak elég sok mindent megtesz elég h*lye vagy (első)
2011. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19.29 próbálj meg kulturált maradni, mert én sem hülyéztelek le. Semmi különbség aközött, hogy fegyvert tartanak-e, vagy sem. Mindkét esetben az ember maga dönti el, hogy mit csinál. Nem fogják le a kezét, nem nyugtatózzák be, csak simán akar valamit és kész. Ezért mondtam, hogy a kérdező nem akarja eléggé és kész. Egyébként meg nyugodtan válaszolhatsz a kérdésre is, és adhatsz neki jobb tanácsot!
2011. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19:31 Ha én a fejedhez fogok 1 fegyvert és azt mondom megöllek ha nem ugrassz ki egy gépből (mondjuk úgy hogy van rajtad ejtő ernyő) vagy magadtól ugrasz ki mert ilyen őrült vagy
2011. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vágj bele, ha tényleg szeretnéd. Bár áldozatot is kell érte hoznod, pl. egészségesebb kaják vásárlása, mozgás, stb. Elsődleges dolog: tűzz ki egy határidőt (persze ésszerű határidőt) gondolok itt arra, hogy pl. július 1. nyaralás. Szexin szeretnék kinézni, és mikor reggel felkelsz, legyen az az első gondoltatod, hogy mindent megteszel a célod elérésének érdekében. Párodat vagy családtagjaidat kérd meg, hogy biztassanak ha kell. De ha nincs meg az akaraterőnek a szikrája sem, akkor felesleges ezzel foglalkoznod, mert fel fogod adni.
2011. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jajj ne veszekedjetek már :D

kérdező: ne tarts otthon semmilyen hízlaló kaját. ha suliba/dolgozni mész, előtte nap tervezd el, hogy mit fogsz enni, készítsd el azokat este vagy reggel indulás előtt és csak azokat vidd magaddal! pénz csak egy kevés legyen nálad, így nem csábulsz el.

2011. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1. válaszolónak, egyszerűen arról van szó, hogy nem akarod igazán.Próbálj meg csoki meg chips (vagy bármi ilyen kaja) helyett finom gyümölcsöket, joghurtokat beszerezni.Illetve próbálj meg egy olyan sportot találni, amit örömmel végzel.Ilyen lehet pl. az uszás, tánc.A monoton tornához nekem sincs soha kedvem.
2011. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lelked mélyén attól félsz, hogy egy értéktelen, szeretetre nem méltó ember vagy. Most azzal nyugtatod a lelked, hogy értékes ember vagy, csak dagi, és ezért nm kellesz a pasiknak. Mellesleg a nassolás jól is esik. boldoggá tesz.


Ha lefogynál, lehet, szembesülnél az igazsággal. De te nem mersz szembesülni vele.

2011. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!