Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát javasoltok?

Milyen fogyókúrát javasoltok?

Figyelt kérdés
15 majdnem 16 éves fiú vagyok olyan 183 cm 95 Kg.Jó diétás tippeket kérnék,ja és mozgás sem akadály (4 évig kéziztem rendszeresen) szval ésszerű tippeket kérek.előre is köszönöm
2011. febr. 18. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

nem fogyókúrát ajánlanék, hanem életmódváltást. hatásosabb mint a fogyókúrák akármelyike.

Arra figyelj, hogy ne étkezz gyors kajáldákban, és ne egyél sok rossz minőségű szénhidrátot (pl. fehér kenyér, tészta, sütik) helyettük próbáld ki a teljes kiőrlésű kenyeret. Sokkal egészségesebb. Ne igyál cukros üdítőket. Ha nagyon nagy étvágyad van kaja után, igyál vizet, zöld teát, vagy egyél zöldségeket, gyümölcsöket(bár az utóbbit nem érdemes túlzásba vinni a fruktóz miatt). Az étkezéseidet oszd el nagyjából 5 felé. Reggel mehet a jó minőségű szénhidrát, estefelé már csak fehérjét és zöldségféléket fogyassz. Jó, ha tovább folyatod a sportot. És ne feledd: reggeli kajamennyiség > ebéd > vacsora (valami ilyesmi:D)

Én nagyjából ezzel a módszerrel fogytam le 80 kg-ról 61-re. Neked is sok sikert! ;)

16/L

2011. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el konditerembe járni! Iktasd be a csirke+rizs+zöldség kombinációt az étrendedbe.


Alap étrend.( Saját )


Reggeli 6:00

30 gramm zabpehely+ 30 gramm 100% Whey Protein


Tízórai 10:00

100 g csirkemell ( ez lehet párolt vagy sült ) + 50 g rizs + 100 g brokkoli


Ebéd 14:20

Ugyanaz, mint tízóraira.


Uzsonna 17:00

30 g 100% Whey Protein


19:00-18:30-ig edzés


Vacsora 20:30

30 g 100% Whey Protein


Természetesen variálhatod az ízesítéseket. Emellett 5 liter víz naponta. Ásványvíz is lehet, ha nem fúj fel.


A lényeg, hogy edzés után dobj be egy fehérje turmixot. Mivel diétán kell lenned, ezért nem mondom, hogy rakj hozzá szénhidrátot.


Üdv!

2011. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elírtam 19:00-20:30-ig! :)
2011. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!