Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát javasoltok?

Milyen fogyókúrát javasoltok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 164cm és 59 kiló. Szóval nincs olyan hatalmas nagy feleslegem, ezért gondolom a 90 napos nekem nem lenne valami előnyös. Azért szeretnék konkrét kúrát, mert ismerem magam, hogy úgy kitartóbb vagyok, látom az alagút végét, hogy hány napot kell kibírnom. Persze ez nem azt jelenti, hogy a kúra után megint folytatom ez előtti életvitelemet, de nekem így tényleg könnyebb. Szóval van valakinek valami tutira bevált módszere?
2010. ápr. 10. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg nem sok..kb nekem is ennyik voltak a parametereim:) En ugy csinaltam...hogy nem ettem kenyeret edessegeket....reggel suliba vittem vajas parizsis szendvicset 2 db...paprikas szalamit keruld...ebedre amit foztek..nem sokat de nem is keveset ettem belole...aztan egybol....Torna 1.30 perces..en cindy crawford workout-oztam aztan meg csak ha ehes lettem...zoldseget vagy joghurtot vagy puffasztott rizst gyumolcsot (banan kivetelevel)...es ezt minden nap es persze a kezedben mindig logjon a kis uveges sima viz....az nagyon fontos a viz amennyit csak megbirsz inni...idd....Ennyi kb...nekem azt mondtak 2-3 het utan hogy mar latrszik rajtam hoogy fogytam...de nekem olyan 3-4 honap kellett meg leadtam...lehet h lepontoznak mert nem azt irtam hogy egyel reggel delbe este fuveket de hat ez kenyelmes es nem bor randito fogyokura...megjegyzem...jobb lesz tole a kozerzeted is....Jah es Torna utan szedd ossze a barataidat....es ameddig csak lehetseges setaljatok a friss levegon es hulyuljetek:):))::) Nekem ez bevalt:):):) ES NEM DRASZTIKUS.....
2010. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hány kilót sikerült leadnod? Én 50 kilóig szeretnék lemenni.
2010. ápr. 10. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat nekem 4 honap kellett...xd xd tudom hogy sok...de kovetheto es nem drasztikus....Mellesleg a tobbi baratnoimmel szemben akik 1 honap alatt adtak le a kiloikat..nekem szep feszes a borom nekik meg plottyett xd xd xd ...amugy 6-7 kg korul sikerult :):)
2010. ápr. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!