Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól diétázom, hogyan,...

Holnaptól diétázom, hogyan, mit egyek mennyit és mikor?

Figyelt kérdés

Heti 1 kg-t szeretnék leadni,egészséges diétával.

a kérdésem az lenne, hogy mit mikor ehetek?

esetleg konkrét étrendet is írhatnátok.

5-6 kg súlyfeleslegem van, minden nap rubint rékára tornásznék felváltva popsira,combra,hasra.


imádok enni,és néha elfogy az akaraterőm és mindent megennék,hogyan vegyem rá magam még jobban hogy nyárra k*rva jól szeretnék kinézni :D

kérlek adjatok tippeket.


bűntudatom van, mert bután kezdtem el fogyózni és semmit nem ettem, majd mikor abbahagytam még több felesleg lett rajtam.

suliba járok még esetleg pár ötlet hogy oda mit vihetnék tízóraira! 1-2kor érek haza ebédelni.


minden tanács és segítség jó lenne!!


2011. febr. 20. 17:02
 1/3 anonim válasza:
Én úgy adtam le 15 kg-t,hogy reggeliztem,ebédeltem amit főztem,de persze,nem ettem hányásig és este 5 után már egyáltalán nem ettem,nem ittam colát,semmit ami cukros,én azt a Bolero üditő port ittam,mert az édesítőszeres,ja és az édességeket teljesen elhagytam.Nehéz volt,de amikor már látod hogy elindult a fogyás,van mi tovább ösztönözzön!A suliba meg vigyél sztem joghurtokat,kenyeret ne egyél,helyette abonett vagy 2* sült!!Remélem tudtam vmennyire segíteni! :)
2011. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wow, grat első, 15 kg nem semmi :) Mennyi idő alatt sikerült leadni? Mozogtál is mellé?
2011. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Köszi!! :) Hát augusztusba kezdtem és októberre már -15 kg-val kevesebb voltam!! :) Őszintén?? Annyit mozogtam,amit nyáron a kertbe meg kellett csinálni!! Meg a 2 éves gyerekem után rohangáltam!! :):):)
2011. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!