Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétával/kúrával...

Milyen diétával/kúrával fogytál le és mennyit?

Figyelt kérdés
Légyszi kort, magasságot és kg-ot is írjatok!
2011. márc. 6. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Életmódváltás: napi ötszöri étkezés, reggeli tk szendvics, tízórai gyümölcs vagy egy marék mag, ebéd sovány hús rizzsel, zöldséggel, uzsonna joghurt, vacsora túró, tojás, ilyenek. Heti 3-4x mozgás.

165 cm vagyok 75 kgról indultam, most olyan 60-63 kg körül lehetek, az igazat megvallva nem mérem a súlyom már egy ideje, inkább a centiket figyelem :), annyi biztos, hogy az első 3 hónap alatt 11 kg lement.

2011. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Korom lemaradt: 22 vagyok :)
2011. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szintén életmódváltás: 2 hónap alatt 6-7 kg mínusz, most 175/66 vagyok
2011. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az elsőtől kérdezem, hogy ebédre még mit szoktál enni ?
2011. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok :). Fanatikus csirkemell evő vagyok, egyszerűen imádom, simán enném minden nap xD. Van ez így. Egyébként számos módon el lehet készíteni, a fűszerekkel rengeteget lehet variálni, már csak ezzel a variálgatással 3-4 féle étel készíthető, s ekkor még nincs leöntve joghurttal vagy sovány sajttal megszórva. Egyébként joghurtból szoktam öntetet is készíteni hozzá, szintén én keverem be, nem vásárolt por. Szoktam sűrű húslevest készíteni, sok hússal, zöldséggel, tészta nélkül. Van, mikor a zöldségből főzeléket készítek (saját magával sűrítem), ehhez vagy szintén sült húst vagy tükörtojást eszem. Tésztát 1-2 hetente egyszer eszem, ilyenkor általában túrós tésztát, csak más arányban, mint a megszokott: kevesebb tészta, jóval több túró vagy csirkés-gombás tészta :). Konkretizálva heti 5 alkalommal eszem csirkét tutira, a többi nap pl a túrós tészta, valami gombás étel, vagy rakott zöldség. Havi egyszer még pizzázni is szoktam, csak most már nem tömök magamba egy nagy pizzát, bőven jól lakik egy kicsivel, még azt se birom rendesen megenni egy étkezésre :D. Nagyából ennyi, részletezhetném jobban, de remélem már ez megmutatja, hogy a csirke+rizs kombináció nem feltétlen jelenti azt, hogy unalmasan étkezem :). Csak igyekszem a legjobb minőségből bevinni, amire szüksége van a szervezetemnek.
2011. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és a sok hús evéstől nem lehet vmi bajunk? amugy nagyon nagyon tetszik... én is imádom a csirkemellet... a gombát utálom, viszont ha tésztáról van szó akkor sajtos,tejfölös, túrús jöhet szóba bár ezt heti 1szer sztrapacskával helyetesíteném.. főzeléket pedig a spenótot szeretem nagyon.. nagyon nagyon köszönöm!!! :)
2011. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én kalóriát számolok [800-1000 kcallal kezdtem, mostanában kb napi 1200-1400 kcalt eszem], és semmi finom kaját sem fosztok meg magamtól. :) 165/74 voltam, most 165/65 vagyok, tehát 9 kg-t fogytam eddig. Még 12-t akarok.

Elvileg november végén kezdtem, kb 2 hétig csináltam, akkor lement 3-4 kg, aztán egész decembert végigzabáltam, és januárban kezdtem újra fogyózni, azóta ment le még ez az 5-6 kg.


14/L

2011. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

160/80, 36 eves vagyok. 5 eve 88-rol 48-ra fogytam 40 perc tornaval es napi 1000 cal-val. Aztan jott 2 baba, es most 93-rol kezdtem 2 honapja, ugyanaz a modszer, -13 kg-nal tartok.

A kedvenc kajam, amit nem tudok megunni, az a parolt vegyeszoldseg parolt csirkemellel es 2 kanal tejfollel elkeverve.

2011. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

heti fel-egy kilo az egeszseges sulyvesztesi "utem". be lehet inditani a fogyokurat egy 1000-1200 kaloria/nap kezdessel, de max 2 hetig, kulonben egeszsegtelen. persze a meretedtol is fugg, h neked mennyi a szukseges energibeviteled. pl egy 18-29 eves 60 kilos nonek 1400 kaloria ahhoz eleg, h a napi anyagcseret fedezze. ha ennel tobbet eszik, akkor valoszinuleg felszed par kilot, ha kevesebbet, akkor lead kilokat eredmenykepp.

en nagyjabol hasonlo "dietat" kovetek, mint az "elso" es hasznal, kb 5 kilo ment le egy honap alatt, sajnos utana viszont honapokon keresztul sokat ettem, mert folyamatosan honapokon at vendegek jottek, es nyar volt, becsuszott a sok ellenallhatatlan fagyi, viszont ennek ellenere is nehezen jottek vissz a kilok, ido kellett, de sajna visszajottek, aztan ujra nekilattam, es hatasos volt, de mar nem neztem a kilokat, csak a centiket. egyertelmu volt a valtozas :)

2011. márc. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ja, lemaradt par adat: 28 ev, kb 73 kgrol 67 kilo volt eloszor egy honap alatt
2011. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!