Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulémiával mennyi idö alatt...

Bulémiával mennyi idö alatt megy le a súlya az embernek? (milyen intenzitású a fogyás)

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miután elrohadtak a fogaid és a nyelőcsö9ved szétmarta a gyomorsav el fogsz kezdeni fogyni is. és már enni sem tudsz úgy hiszen fáj ha nyelsz.

Ilyen hülyeséget....

Menj el futni, az ingyen van és ne zabálj. És le fogsz fogyni. Ha pedig annyi akaraterőd nincs, hogy ne chipszet és csokit vacsorázz, akkor békélj meg azzal, hogy kövér vagy.

2011. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Anorexiával megy, bulímiával nem.

Én majdnem 10 éve szenvedek tőle, már jobban vagyok és sosem fogytam jelentősen.

Ne akarj magadnak egy halálos betegséget generálni!

Tönkremegy a szíved, a fogaid, az életed.

Tapasztalat... :(

2011. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
csak érekelnének személyes tapasztalatok, az eü-i "mellékhatásokat" tudom nade eredményes-e, ha nem miért csinálják?
2011. márc. 8. 10:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

a második leírta a személyes tapasztalatát.

és azért csinálják, mert nembírjákmegállni,hogy sokat egyenek (általában szenvedéses nemevés után) lelkiismeretfurdalásuk lesz és ledugják az ujjukat. De ez egy ördögi kör, mert ettél, felment a vércukrod mire kihányod, tehát utána megint szörnyen éhes vagy és újra eszel....

2011. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedésben élsz!

A bulímia NEM fogyókúra!!


Persze anno én is azért kezdtem, mert egy barátnőm beszélt arról, hogy milyen egyszerű, csak kihányja amit megeszik, így nem kell diétáznia.

Azt hittem én is, ez ilyen egyszerű, lefogyok és kész.


Hát nem!

Mert ráadásul minél többször csinálod, annál többet kívánsz enni.

Sokkal éhesebb vagy utána, mintha megennél 1 szelet kenyeret.

Ha egy kis eszed van elveted az ötletet.

Boldog, egészséges bulímiást még sosem ismertem csak olyat, aki vagy kórházban kötött ki, vagy magától abbahagyta, de testileg, anyagilag és még inkább lelkileg megviselte a dolog, ráadásul vagy nem fogyott, vagy még súlyosabb volt, mint mikor elkezdte.

2011. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
de másik topic-ban meg azt irják hogy egy hónap alatt 15 kilókat fogytak, most akkor hogy van ez?
2011. márc. 8. 11:01
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
nem 1 hónap a mérce. istenem. akkor ess neki, meglátjuk mit írsz 2 hónap mulva a pszichiátriárol.
2011. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem mindenki személyes kérdést tesz fel, nekem spec a suliba kellene összedobnom valamit erről és mivel ismerem a google-t ezért emellett szeretnék elsőkézből infókat kapni, miért baj ez?
2011. márc. 8. 11:16
 9/21 anonim ***** válasza:

Milyen iskolában kérdeznek erről??

Amúgy ha valóban nem magadnak kell segítség, akkor írj privátban kérdéseket, szívesen válaszolok, de "kiokítani" senkit nem szándékozom.

2011. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
EÜ-i suli, pszichológia kapcsán, testképzavarok, etc... az a baj hogy konkrét kérdéseken nem gondolkoztam, mert ugy lenne a jó ha maguktól irnának mert abba már benne van az érintettek mit tartanak fontosnak ...
2011. márc. 8. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!