Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulémiával mennyi idö alatt...

Bulémiával mennyi idö alatt megy le a súlya az embernek? (milyen intenzitású a fogyás)

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 10:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Te egy teljesen konkrét kérdést írtál, mennyi idő alatt, hánykilo. Most mesélhetsz suliról...
2011. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
igen.:D
2011. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
persze mert ezekre ugranak... egyébként nekem tökmindegy mit gondoltok, mellesleg a 2. kommentben már irtam hogy nem nekem van de tökmindegy... akkor mi lenne ha azt irtam volna, hogy 180cm vagyok 200kg, hánytatom magam? semmi... ugyse ismer egyrészt senki másrészt meg mit csinálnátok, mi értelme hazudni? nyilván azért választottam ezt a témát mert érdekel... kiváncsi vagyok mivel ezt egyik tankönyv sem irja ugy le mint a kedves betegek
2011. márc. 8. 11:40
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor írok én hasznosat, bár azt hiszem ezért lepontoznak.

Igazából az tényleg nem megy, hogy naponta 4x-5x bezabálsz mindenből ész nélkül hatalmas mennyiséget aztán meg kihányod. Viszont ha mondjuk diétázol és hetente 1x tartasz egy lightos napot, majd meghánytatod magad az úgy már hatásosabb. Persze ehhez is tudni kell, hogy milyen tápanyag mennyi idő alatt szívódik fel, mert pl. amíg a sajt megemésztéséhez sok idő kell addig a cukor már a szádban elkezd felszívódni. Tehát a kihágós napon sem érdemes 5 tábla csokit benyomni (azért hozom ezt a példát mert a szénhidrát éhség a legjellemzőbb), hanem más, "normálisabb" ételekkel kielégíteni a hiányt.

Gondolom látszik, hogy én szenvedtem ezzel egy ideig, de már sikeresen kialakítottam azt az étrendet, amivel nem törnek rám hatalmas zabálások.

2011. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
na, ilyesmikre gondoltam, köszönöm szépen hogy megirtad
2011. márc. 8. 14:19
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyors a fogyás,legalábbis nekem az volt. Habár én még az elején leálltam vele,kb. 2 hét után,nehéz volt,de nem akartam tönkretenni magam. 2 hét alatt 4 kilót fogytam,és nem híztam vissza. Jaj,és a hánytatások után sem voltam éhes,sőt inkább undorodtam a kajától.
2011. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsére az utolsó válaszoló nem volt bulímiás, hisz az nem 2 hetes periódus.
2011. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13%

én a helyedben egy pszichiáternél kezdeném a beszélgetést,aki majd elmagyarázza,hogy valószínűleg súlyos önképzavarod van,ha önhánytatással akarsz lefogyni.

^^ de azért sok sikert, elrohad majd a nyelőcsöved, tönkremennek a fogaid,és sosem éred majd el azt az alakot úgysem,amit akarsz.tudod,a fogyáshoz kitartás kell, egészséges étrend,és sok mozgás,de gondolom ahhoz lusta vagy,hogy ennek nekiállj.

jah,és ha kiderül rólad,hogy önhánytatással fogytál le,senki sem fog gratulálni,épp ellenkezőleg,hülyének fognak nézni,és valahol sajnálni fognak,amiért ennyi eszed van.

2011. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
biztos,hogy bulímiával nem lehet fogyni különösképpen,csak nagyon tönkretenni magad..a hirtelen nagy evés+hányás a szívet is nagyon megviseli
2011. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért csinálják? Mert betegek. A súlyvesztés pedig itt is, mint mindenhol máshol attól függ, mennyi tartaléka van az illetőnek. Én speciel annyira utálok hányni, hogy nem tudom elképzelni hogy annyira kétségbe legyek esve, hogy ilyesmire adjam a fejem. Nem beszélve róla, hogy egészségtelen.Sőt, kifejezetten betegség ugye. A következő az lesz, hogy rákos akarsz lenni, mert azok lefogynak? Na ne már!
2011. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!