Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vészesen kövér vagyok?...

Nagyon vészesen kövér vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az az igazság, hogy nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.:( Járok futni és amennyire tudok, odafigyelek a táplálkozásomra, de mégis szörnyen érzem magam.

Mindig az jár a fejemben, hogy nyáron hogy veszek fel bikinit. Légyszi írjatok!:)


2011. márc. 8. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így nézek ki... Szerintem nagyon ronda, hájas kinézet :S Muszáj lefogyni...
2011. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ássátok el magatokat az első válaszolóval együtt., Hogy tudtok élni ilyen hájas disznóként? undorító! A buszon 3 embernyi helyet foglaltok el! Pfúj!
2011. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kb. én is így nézek ki, de én nem érzem csúnyának magam. Igaz, nem vagyok egy nádszál, de kövér sem.

Mondjuk nem annyira jól látszol a képen. Magasság, súly, életkor? Mert az se mindegy.

34N

2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én komoly, és nem bunkó válaszokat kérnék.:) köszönöm
2011. márc. 8. 17:04
 5/15 A kérdező kommentje:
179cm és 64 kg vagyok, épp ezért zavar annyira, mert sokkal több kg-nak nézek ki..:S
2011. márc. 8. 17:05
 6/15 anonim válasza:
nem vészes.ajánlok neked egy Rubint Réka DVD-t!
2011. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Van egy olyan tippem, hogy körte alkat vagy amihez ugye hozzájárul a szélesebb csípő..

De ezt csak akkor tudnám megmondani, ha lehetne látni kb a válladig.

Láttam olyat is aki magas, sovány, de tökre széles volt a csípője..érdekes volt.

Figyelj oda rendesen a kajára. Ma már annyi alternatíva van, tényleg nem kell a cukros lisztes cuccokat enni.

Tornázz 3-4szer a héten, lehetőleg 40 percet, de végülis a lényeg hogy mindenképpen mozogj. DVD-re is lehet, vagy akár kocogás, ilyesmi.

De persze mindig vannak alkati sajátosságok, amiket nem lehet legyűrni..

Amúgy pedig NEM vagy vészesen kövér, én valami 120 kg-osra számítottam először :D

2011. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
:O:O:O hát ez elég durva, mmint így, hogy látom az adataidat... nagyon magas lehet a testzsír%-od, mindenképp válts életmódot, ez az egészséged érdeke is. nem csak a külsőről van szó, ami egyébként nem vészes, ruhákkal ügyesen lehet álcázni, de ha ilyen magassághoz csak ennyi kiló vagy, az tényleg nagy mértékű elzsírosodást feltételez :S
2011. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 177 cm vagyok, és 57 kg. Amúgy 68ról fogytam le:D
2011. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem veszes :) 179hez elvileg 69 kilo idealis. ebbol arra lehet kovetkeztetni h nagy a testzsir szazalekod es keves az izmod....futnod kene heti 3x,4x plussz torna (rubint reka) es normalis etrend.2 ig szenhidrat os kajak ketto utan feherje dusak. (tojas,hus)
2011. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!