Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor mi lesz? Éhen...

Most akkor mi lesz? Éhen halok vagy tehén leszek?

Figyelt kérdés

Elmagyarázom. Szoval az van, hogy három hónapja Angliában élek, egy családdal(itt dolgozom) és hát ugy az első hónap után kezdtem érzéleni, hogy némi fölösleg lett a hasamon. Azonnal el is kezdtem sportolni, futás és hasazás minden nap, de az eredmény: mára már kb 5cm fölösleggel küzködök. Kezdek ugy festeni egy hasamra ráfeszülő blúzban, mint egy terhes nő(és itt senki ne jöjjön azzal, hogy beképzelem, mert tegnap a hostgyerekem, aki 6éves, megkerdezte, hogy "jéé, neked nincs bébi a pocakodban? szerintem tuti van..." :'(

Szóval nem az a bajom, hogy olyat képzelek oda, ami nincs is ott, mert ott van.. És az a legszörnyűbb, hogy sportolok rendesen, naponta, el kezdtem konditerembe is járni végső elkeseredésemben, mert egyre nagyobb lesz a pocakom. Más testrészeim okésak, semmi bajom velük, egyedül a hasam az, ahova irdatlanul lerakodik a kaja és nem akar eltünni. :(

Másik probléma az, hogy itt nem azt eszek amit akarok, ugy értem, hogy nem kapsz a boltba nem agyontuningolt kaját, nem szedsz a kertből egy normális gyümit..mert ez itt Angliaaa!!! Ahol minden csupa kész étel...

Már két hete halhúson kivül nem ettem más húst, mert a böjtben a husrol mondtam le, de semmi változás..mégcsak 1centi se..

Mit tegyeeeek??? Mit egyek??? Hogy egyek, hogy jobb legyen???

Otthon nem kellett sportolnom és ugy is tartani tudtam a hasam méreteit, itt sportolok és ugy is hizok.. Rettegek még a gyümölcsevéstől is..


Éhen haljak vagy tehén lesz belőlem, mint ahogy tehén majdnem az összes angol lány??? :(


2011. márc. 23. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem eszel az sem megoldás, mert akkor is raktározná a zsírt a szervezeted, sőt az izmaidat bontanád le mozgáskor. gyümölcsöt, zöldséget egyél nyugodtan, a szénhidrát és a zsír bevitelre ügyelj és akkor nem lesz gond. és a testmozgásnál sem mindegy, hogy mit, milyen rendszeresen és mennyi ideig. írd le szerintem nagyjából, hogy mit eszel, hogyan sportolsz és akkor konkrétabb válaszokat kapsz majd :)
2011. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

1. Nem igaz, hogy csak készkaja van, én is voltam Angliában. Biztosíthatlak, hogy normális kaja is van.


2. A hús nem hizlal. A szénhidrát igen. Nem a csirkéről kell lemondani, bár a hal kétségtelenül nagyon jó.


3. Anglia ide vagy oda, egy vérkép nem ártana, mert hormonproblémáktól és pajzsmirigybetegségtől is lehet hízni. Ebben az esetben 0 kaja mellett is elhízol, a diéta nem segít.

2011. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok megoldást a kérdésedre, csak az esetedről eszembe jutott a sajátom.

Mikor régebben aupair voltam szintén Angliában, elég sokat mozogtam mivel a takarításon kívül volt kutyasétáltatós mellékállásom (napi 1-2 óra minden nap), valamint tornáztam és L-karnitin kapszulákat szedtem.

Az eredmény:több kiló plusz nálam is.


Bár be kell valljam, a prawn cocktail chrisps-ért ölni tudnék, így azt szinte minden nap ettem esténként... :)

2011. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
chips, illetve durván bő olajban megsütött fish and chips kajálás mellett mondjuk nem meglepő pár plusz kg :)
2011. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy csak és kizárólag kész kajákat lehet kapni.

Ha egészségesen, változatosan állítanád össze az étrendedet, biztos nem híznál (hacsak nem, mint az előző válaszoló írta hormonális problémád van).

Ott is lehet kapni húst (pl. csirke, pulyka), rengeteg zöldség és gyümölcs van, tudnál miből választani. Kétségkívül macerásabb, mintha megvennéd a készételt, de hosszútávon sokkal jobban jársz, ha magadnak főzöl (legalább tudod, hogy mi kerül bele, ill. a te szájízed szerint ízesíted).

2011. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké, aláirom, nem csak kész kaja van, de ha egyszer itt a csalad azt vesz, akkor mit csináljak??? Mondjam azt, hogy "bocsi, de adjatok több pénzt mert én külön akarok kajára költeni, ugyanis van pár kilo fölöslegem miattatok!" :) Nice lenne...

Rájuk vagyok utalva kaja ügyben és bár oltári rendesek velem, azért nem kezdhetek el külön csámcsogni...


PS: nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)

2011. márc. 23. 23:51
 7/12 anonim ***** válasza:
ingyen dolgoztatnak?
2011. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolom kapsz pénzt a munkádért, nem ingyen dolgozol..

Abból esetleg vehetnél magadnak normális kaját. Vagy ha gáz egymagadra főznöd, lásd őket vendégül te! Nem kerül olyan sokba mondjuk egy milánói vagy valamilyen rakott dolog elkészítése (pl. rakott karfiol, rakott káposzta...), vagy bármi más, ami eszedbe jut és az olcsó kategóriába tartozik. Megízlelteted velük, látni és érezni fogják, hogy sokkal finomabb, mint a készkaja. Ezzel rávezeted őket a minőségi és értékes étkezésre.

2011. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia nagyon sajnállak, amikor 1 hétre mindössze várostnézni voltam kint, 3-4 kg-t híztam... ugye mert én családoknál laktam és minden reggel-este félkész, mirelit kaják ,és mivel keveset adtak napi 20-30 fontot költöttünk csakmkajára ugye mogyoróvaj, csipsz, cadburry csoki... szóval.. de amúgy a végén már bagettet ettem salátával csak az a baj hogy ott még fejes sajátát se nagyon láttam, vegyes salátát vettem dobozban..szóval igen..angliában nehéz.. de még lehet..

először is.kezdd úgy hogy csinálsz egy 3 napos gyümölcskúrát.. három napig semmi más, semmi, csak gyümölcs de az minden mértékben. ha teheted egyféle gyümölcsöt egyél egy nap, tehát mondjuk1.nap csak alma 2. nap csak narancs... de én úgy csináltam hogy vegyesen ettem minden gyümölcsöt..ez nem fog lefogyasztani de kimossa a méreganyaokat a szervezetdből... aztán..ugye napi 1-2 óra mozgás. ne egyél cukrot, csokit, zsíros ételeket.. ha teheted minden alapanyagot te vegyél meg és te készíts el.. sok sikert!

2011. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:) de jo, hogy van aki igazan aterzi a helyzetemet. Koszonom valaszod, hasznosnak erzem. Ki fogom probalni. A kaj vasarlasrol es keszitesrol annyit, hogy a fizetesembol nem futja arra, hogy folyton magamnak vasaroljak es magamra fozzek. Egyebkent meg nem is nezne'k jo szemmel, ha kulon csamcsognek.

Viszon nekuk fozni nem tudok, mert csomo mindenre allergias pl a no, vagy a kiscsaj valogatos..szoval mi ertelme megfozni, ha ok nem esznek belole. Ezert nehez..

Es most en kb igy kezdtem el etkezni:

reggel: zabpehely, kicsit kesobb joghurt, delkorul sajtos-zoldseges szendvics, 2korul leves, 5korul ismet szendvics(altalaban halkonzerves), es 7korul vacsi, ami atlagban hal es sok-sok zoldseg. Napkozben tobb mint 2l viz, jahh es rengeteg almat meg foleg mandarint zabalok(valahogyan rakattantam a mandarinra, de gondolom nem art). :)

A mozgas: reggel 20-30perces seta a sulihoz es vissza, aztan napkozben 2ora edzes konditeremben(ide ha valaki tudna javasolni valami konkret edzestervet!!!!), utana 20-30perc seta haza, seta keso du a sulihoz es vissza es este vacsi utan, lefekves elott hasizom erosito tornagyakorlatok.

Igy hasznos lesz? Elerhetek valamit?

Es tulajdonkepp en nem kilokat, en cm-t akarok leadni, ugy kb 5-7cm. :)

2011. márc. 25. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!