Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 10 kilót fogyni...

Hogy tudnék 10 kilót fogyni pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Már sikeresen leadtam 5-öt egy hónap alatt, de most gondolkozik a testem hogy kéne-e még folytatni a fogyást. 1-2 hete megállt a fogyásom, és kicsit meg vagyok ijedve, hogy így is marad.


Napi 5-6-szor eszem, néha többször, és keveset. Néha egy teljes kiőrlésű szendvics salátával és borjúmájassal, néha egy cerbona... és hasonlók. Szerintem ezek nem túl hizlaló ételek. Hetente párszor tornázom is. Írjatok pár ötletet hogy hogy tudnám megint elindítani a fogyásom. Köszönöm! :)


2011. márc. 23. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A szervezeted átállt raktározásra,lelassitotta az anyagcserédet a bevitt kaloria mennyiségnek megfelelően,ezért most csapd be és reggelire meg ebédre egyél többet.(egészségügyis vok)
2011. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy egyek többet reggelire és ebédre. De mit? :)
2011. márc. 24. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!