Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák lefogyni?

Hogy tudnák lefogyni?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és 75 kiló. Szerintetek az sok? Már próbáltam koplalni de nem megy mert mindíg visszahíztam sőt többet. Egy baj van nagyon szeretem a mekis kaját anyukámék minden reggel azt vesznek nekem mielött suliba megyek. van valami fogyókúra amiben lehet reggel enni mekis kaját? ( este nem kell mert nem kivánom)
2011. márc. 24. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
13 évesen sok a 75 kiló..A koplalás egyenesen a legnagyobb hiba amit elkövettél.Ha koplalsz a szervezeted csak raktároz,és ezért hízol..A mekis kaja meg úgy ahogy van hizlal.Ha továbbra is mekis kaját akarsz enni,akkor 1 év múlva nem 75 kiló hanem 90 kilós leszel.A fogyókúrát kezdheted avval,hogy teljes mértékben lemondasz a mekis kajákról..Ja! És nem árt sokat sportolnod is..
2011. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
KAMU, Polgárpukkasztás! :D
2011. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

13 évesen sok!Ha fogyókurázni akarsz akkor a mekis kaját azt felejtsd el!

Egyél egészségesebbet! PL.: sok gyümölcsöt, zöldséget! Igyál sok vizet!

Sportolj! Itt a jó idő, irány ki futni!

2011. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ennyi voltam 13 évesen, viszont kb havi 2x ettem mekis kaját, étkezésre odafigyeltem. Viszont mozgásszegény életmódot éltem, azt aláírom.

17 évesen 67 kg voltam, most 23 leszek, egy gyerek után, 72 kg vagyok, de azon vagyok, hogy ez menjen lejjebb.


Csak azért írtam le, nem biztos hogy akkor pár év, és 90-100 kg lesz... Jó, ha minden nap MC, akkor elképzelhető:-S


Kérdező:

Reggelire: a.) 2 szelet tk. kenyér, csirkemellsonka, paprika/paradicsom/uborka b.) zabpehely tejjel, 1 ek. mézzel


Tízórai: Vmilyen gyümölcs, natúr joghurt


Ebéd: legjobb, ha sovány hús rizzsel, zöldséggel, de igazából ebédre ehetsz, ami van, csak ha tészta, vagy édes, v. zsíros, akkor csak fél adag.


Uzsonna: Kb, mint a tízórai.


Vacsora: Túró, tojás, sovány hús/felvágott/virsli (csak nem olyan, amiben minden sz*r van, még mindig olcsóbb, mint a McDonald's), joghurt, zöldség, ezeket variálhatod.


Napi 3 liter víz.


Menjél suliba biciklivel.

2011. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 18:34-nek

Első vagyok..

Ha minden reggel mekis kaját eszik akkor biztos,hogy 1 év múlva akár 90 kiló is lehet...

A barátnőmet a doki hízókúrára fogta,mert vészesen sovány volt.A gyógyszerek mellett amit szednie kellett a doki mondta neki,hogy minden egyes nap fogyasszon mekis kaját..Mivel ezt anyagilag tudták állni ,így a barátnőmmel minden reggel a suli előtt a mekiben voltunk,és ott vett kaját..Több mint 1 év alatt a csontsovány lány 19 kilót hízott..Bár neki pont jó volt,mert legalább 20-25 kilót kellet magára szednie..de végül is a mekis kajáknak köszönhetően elérte a normál súlyát..Egyébként olyan 170 cm lány és 38-40 kilós volt..ezért kellett híznia...

2011. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Az előtted szóló vagyok.

Azért ezt elég durvának tartom, hogy orvos ilyet javasol:-S

Oké, hogy hízni kell, de nem mindegy, hogyan, miket visz be a szervezetébe. Az 1 dolog, hogy 1 db mekis szendvicsben 400-500 kcal van, meg egy adag sült krumpliban is kb ennyi, de még egy csomó minden más sz*r is.

Persze, hogyha minden nap ezt eszi, akkor persze, hogy hipp-hopp lesz 90 kg is a 75-ből, 14 évesen meg főleg nem kéne annyinak lennie...

2011. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van, az az orvos, aki mekis kajára utasítja a betegét, akármilyen sovány is, az hatalmas felelőtlenség. Hízik tőle az ember valóban, de mellette olyan káros anyagok vannak benne, ami mindenféle alkatú emberre borzalmas káros. Érszűkület, sok vérzsír stb stb... És ezt ha én tudom, akkor az orvosnak is tudnia kellene!

Szóval vagy kamuztál, vagy az orvos a Józsefvárosin vette a diplomáját...

2011. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dióhéjban:

kalóriadefficit, testsúlyod 3*fehérje, testsúlyod 1-1,5* ch, kevés zsír, sok zöldség. Sokszor egyél keveset, este 6után ne legyen ch. Toljad a fehérjét, vitamint, ásványi anyagokat, glutamint, BCAA-t. Járj terembe edzeni heti 4szer, intenzív legyen az edzés, utána menj rögtön kardiózni 40-50percet, a pulzust nyomasd fel kb 131-132körülire. Edzések előtt mindig melegíts be, edzések után nyújtsál!

Fontos a folyadékbevitel is, napi 2-3l legyen meg!

2011. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nagyon szereted a mekis kajákat, én is nagyon szeretem őket, de azért nem eszek azt mindennap. [max havi 1x, de inkább 2havonta]

Le kell mondanod róluk. Nem kell hirtelen leszoknod, csináld úgy szerintem, hogy az 1. hónapban heti 1x eszel ott, a 2. hónapban 2hetente 1x, a 3.hónapban pedig havi 1x. A havi 1x ott étkezés még elfogadható. :)

Véglegesen nem kell lemondanod semmiről. A csokikat, és chipseket azért kerüld, de mondjuk heti 1x egy kevéske csoki, és 2hetente 1x [vagy még ritkábban] egy chips belefér.

Nyugodtan edd azt, amit a szüleid esznek, de egyél kisebb adagot, mint szoktál. Étkezések között egyél gyümölcsöt [de ne szőlőt, ne banánt, és ne aszalt gyümiket], nyers zöldségeket, natúr joghurtot, vagy kefírt.

Suli kezdésre szerintem így simán meglesz a -15 kg.

Amúgy az, hogy sok-e a 75 kg, az függ attól, hogy milyen magas vagy. De gondolom 13 éves és lány létedre nem vagy 180+cm, max 165-170, így azt kell mondjam: igen, sok.

2011. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!