Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát tudtok, ami...

Milyen fogyókúrát tudtok, ami hihetetlenül gyorsan és eredményesen lefogyaszt?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta keresek olyan fogyókúrát ami segítene...de eddig mind hiába...nem tudtok véletlen segíteni? nem akadály semmi...bármit kibírok...
2011. ápr. 3. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
akkor emeld fel a lusta segged és sportolj valamit
2011. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak az a helyzet, hogy hetente 2 órát táncolok, azokon a napokon amiken pedig nincs tánc biciklizek...de ezek mellett sem fogyok...
2011. ápr. 3. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor nincs honnan fogyj...képet linkelj már magadról, meg az adataidat írd meg
2011. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

"Milyen fogyókúrát tudtok, ami hihetetlenül gyorsan és eredményesen lefogyaszt?" + "Már nagyon régóta keresek olyan fogyókúrát ami segítene...de eddig mind hiába"

-Szóval, te már nagyon régóta keresel olyan fogyóKURÁT amivel kva gyorsan lefogysz , de mind hiába. Miért is kell h "hihetetlenül gyorsan" fogyj le? Ez alatt a nagyon sok idő alatt amíg kerestél egy olyan fogyóKÚRÁT amivel kvagyorsan lefogyhatsz, talán utánanézhettél volna az egész témának és rájöhettél volna , hogy aerob edzés + ch szegény diéta szükséges a tartós eredményért. És nem valami "hihetetlenül gyors fogyókúra"... És te még mindig azt keresed... Ehez nemtudok mit hozzá fűzni. Mi a f*sznak kell hogy hihetetlenül gyorsan lefogyj? Ha nem fogysz visznek levágni v mi?(Már bocs) Súlyfeleslegtől függően lehet akár 2-3 hónap alatt is megszabadulhatsz a túlsúlytól de lehet 7-8-9 hónap is bele telik majd, ha aerob mozgással és normális diétával állsz neki.Heti 3-5 futás/biciklizés/úszás/kocogás..stb + sok sok séta + kiszámolod szépen hogy hány gramm szénhidrátra, fehérjére és zsírra van szükséged. Diétakor ez így néz ki: szénhidrát: az alap szintről csökkented minél lefele, de az 1-2 g/ testsúlykg- alá ne menj. fehérje: 2-3g / ts-kg. zsír: kevés telített zsír, kicsit több telítetlen zsír. Ennyi. Ezt betartod és kész is vagy. ;)

2011. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A leghatékonyabb, ami hihetetlen gyorsan lefogyaszt, és 100%-ban hatékony: a jojó-diéta.

Egy darabig nem eszel semmit, csak vizet iszol. De semmi mást!

Napokon belül látszani fog az eredmény.


Aztán meg visszajön az egész, és még kövérebb leszel, mert sok izmot veszítesz ->jelentősen lelassul az anyagcseréd. De ez ugye nem volt kérdés.


Édesem: ha BÁRMIT kibírnál, nem volna kérdés, hogy fogyjál le. :*

2011. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez meg a másik! Az utánam lévő is jól mondja! Nem hogy BÁRMIT , de SEMMIT sem bírsz ki. Akarat gyenge ember vagy! Mindent azonnal semmi erőfeszítéssel akarsz elérni/megszerezni. Hát akkor keresgélj csak tovább ilyen szupifogyi cuccokat !-.- . Vagy vegyél erőt magadon és fogadd meg amit írtam! Na chao!
2011. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogolytábor. Garantált a 25 kg-os álomsúly!
2011. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég sokat sportolsz én amondó vagyok, h ment fel rád izom is + ne a kilókat nézd hanem a testzsír %-od csak szólók, h mikor koplaltam bár csak 40 kiló voltam, de 20%-os testzsírom volt, de miután elkezdtem tornázni bár ugyanannyi kiló maradtam, de a testzsírom lement 15-re max 16 szokott lenni az számít nem pedig a kilók! Koplalással tapasztalat, h csak zsírosodsz!
2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!