Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire számítana a testalkat?

Ennyire számítana a testalkat?

Figyelt kérdés

Gyakorin olvasgatom, hogy ki hány centi és hány kiló. Túlnyomó többség azt írja h 165 és 65 kg. Lehet én vagyok hülye de egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy ez, hogy lehet ideális testsúly?! Én 167 cm és 49 kg és muszáj tartanom ezt a súlyt mert ha hízok 2 kg máris meglátszik a combom felső részén illetve a fenekemen (az alsó részén pedig teljesen vékony maradok, ezáltan olyan vagyok mint egy nyalóka ). Nos de kérdésem az, hogy tényleg lehet ennyire szélsőséges a "hízásom"?

(példaként: ha lefogynék 10 kg a fenekem és a combom felső része akkor is nagy lenne, de a lábszáram meg már csak ropi, persze nem akarok fogyni :D)


U.i:

És akit idegesít a kérdés, hogy már megint egy hülye kislány írja ezt aki nem elégedett az alakjával és itt akar önbizalmat szerezni..na az téved én csak egy normális választ akarok erre a szélsőségre.


2011. ápr. 3. 18:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

attól függ kin hogy oszlik el

pl egyik barátnőm 165cm és 70 kilo és olyan jól néz ki, van melle, feneke stb kb 55nek néz ki

másik barátnőm 160 cm 50kilo kb és fogyhatna, melle így sincs de combja meg a hasa tényleg nagy, ő is tudja szegénykém alig eszik de semmi eredménye:(

szóval ha magas vagy akkor jobban eloszlik

én 166 és 49 kilo bordámi, csípőcsontom teljesen kint combom meg a fenekem akkora mint egy ház, persze a mellem meg eltűnt:S

2011. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Így néztem ki 160 centivel és 54 kilóval.


[link]


Most ha ebből lefogyok 9-10 kilót, (45 kilóra) hogy néznék ki? :D

2011. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ird be egy kalkulátorba és meglátod hogy a 165/65 az jo is lehet.Elmondom h testalkattol is függ,mert van olyan aki 10 kiloval kevesebb,de nem sporol és hasán ott a fölös akkor nézhet ki joval sza.rabbul mint egy 65 kilos izmosabb fomásabb csaj.165 centihez 55-65 ig teljesen jo a súly.

[link]

2011. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

felejtsétek már el ezt a sok hülyeséget!!!!!!!!! a tömeg/magasság arány nem számít, hanem a testzsírszázalék számít!


de egy valamit kétlek: 167 cm-hez a 49 kg max egy 15 évesnél ideális, ha öregebb vagy, akkor nem...mutass magadról egy képet

2011. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
a bmi egy rakás sz.ar nekem. Ha annyi lennék mint ír akkor igencsak baj lenne...:D am. uccsó előtti előtti én is úgy nézek ki xD
2011. ápr. 3. 19:23
 16/24 A kérdező kommentje:
Na szóval nem úgy mint a 19.20-as aki képet rakott hanem az előtte lévő 19.20-as :)
2011. ápr. 3. 19:23
 17/24 A kérdező kommentje:
19.22 bocsi de képet semmiképpen nem rakok am 18 vagyok :)
2011. ápr. 3. 19:24
 18/24 anonim válasza:
53%

Csontozattól is függ, van akinek a csontozata tömörebb, erösebb, nehezebb. Szerintem mindenkinek más az ideális.

És ez így jó.

165/47 22N - és meg vagyok elégedve:)

2011. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

Basszus, az első elég érdekeset írt.

Én 173 vagyok, akkor elvileg 173-115=58 kg kéne legyek.

Nos, a diétám elején 69ről indultam, voltam 64 is, de mióta rendszeresen sportolok és izmosabb lett mindenem, megint 66 kg-t mutat a mérleg. Ezzel párhuzamosan viszont 1-2 ruhaméretet fogytam ráadásul feszesebb mindenem.

Na, én is örülnék, ha 58 kg lehetnék, de szerintem izmos testtel ez nem nagyon lesz kivitelezhető. Különben is, már így is tökre kiállnak a csontjaim és a bordáim, mert ilyen alkat vagyok.

2011. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem matekozni kéne, hogy miből mit kell kivonni, hanem sportolni, és egészségesen táplálkozni! Én úgy határozom meg, hogy pl. FÉRFIAKNÁL kinek ideális a súlya a magasságához, hogy:


1: Le tud futni 5km-t fél óra alatt.

2: Ki tudja nyomni fekve a saját testsúlyát 8-10 alkalommal.

3: Fel tudja húzni magát párszor.


Ha valaki ezt meg tudja csinálni, akkor tök mindegy, hány kiló, és hány centi hozzá, nagy baj nem lehet.


Példával élve, egy 180 centis férfinél sok a 90 kiló, ha mindezt nem tudja megcsinálni. De ha színtiszta izom, akkor biztos meg tudja, és ki a frászt érdekelnek a számok?????


Lányoknál is így megy ez... inkább a kondira kéne figyelni, meg az állóképességre, nem a kilókra. Ha előbbi rendben van, akkor utóbbi mit számít?

2011. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!